• Головна
  • Московити з дрона поцілили по комунальниках, - ОНОВЛЕНО, ФОТО
13:18, Сьогодні

Московити з дрона поцілили по комунальниках, - ОНОВЛЕНО, ФОТО

Московити з дрона поцілили по комунальниках, - ОНОВЛЕНО, ФОТО

Близько 11:10 у Купʼянську окупанти скинули FPV-дрон на авто «ГАЗ».

Внаслідок ворожого удару поранення отримав 49-річний працівник цивільного комунального підприємства у Куп’янській міській громаді. Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов. 

Постраждалого було доставлено у лікарню для надання кваліфікованої медичної допомоги, - повідомив очільник області. 

Постраждалий — слюсар, який їхав на роботу, щоб відремонтувати пошкоджену ділянку водопровідної мережі, повідомили у Харківській обласній прокуратурі. Там розпочали досудове розслідування за фактом воєнного злочину.

Крім того, прокуратура встановила ще одного постраждалого внаслідок влучання ворожого FPV-дрона по цивільному автомобілю. Це 51-річний чоловік — також співробітник комунального підприємства, який перебував у автівці у момент удару. Постраждалий дістав акубаротравму і зазнав гострої реакції на стрес.

Нагадаємо, за декілька годин раніше рашисти з дрони поцілили в цивільну машину в Дергачівському районі. Вона рухалася по трасі біля селища Великі Проходи.  Троє жінок поранено.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Куп'янськ #дрон #поранений #комунальник #Синєгубов
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...