• Головна
  • Ворог масовано вдарив по Харкову та Куп'янську: вже пошкоджено півсотні будинків
13:11, 22 квітня

Ворог масовано вдарив по Харкову та Куп'янську: вже пошкоджено півсотні будинків

Ворог масовано вдарив по Харкову та Куп'янську: вже пошкоджено півсотні будинків

Ворог атакував Куп’янськ КАБами, а на Харків направив дрони

Близько 13.00 Харків зазнав ударів "дронів". За даними моніторингових каналів рашисти направили на місто вісім дронів.

У Харкові зафіксовано приліт ворожого Шахеду. Ще група БПЛА йде на місто - будьте обережні!, - повідомив мер Харкова Ігор Терехов. 

Наслідки з'ясовуються, попередньо йдеться вже про два удари у Шевченківському районі. Третій у Київському. Декілька БпЛА ліквідовано ППО. 

Раніше сьогодні наслідок ворожого удару 4 керованими авіаційними бомбами зруйновано або пошкоджено 55 приватних будинків. Про це повідомив начальник Харківського 

Поранення отримали 4 людей. Медики надають постраждалим всю необхідну допомогу. 

Профільні служби працюють на місці влучань. Нагадаємо, вчора внаслідок скиду з дрона пошкоджено газову трубу. Постраждала 58-річна жінка, отримавши струс головного мозку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БпЛА #дрони #Харків #Куп'янськ #Терехов
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...