• Головна
  • Вибуховий «бізнес»: житель Слатиного попався на продажу боєприпасів
16:30, 18 квітня
Надійне джерело

Вибуховий «бізнес»: житель Слатиного попався на продажу боєприпасів

Вибуховий «бізнес»: житель Слатиного попався на продажу боєприпасів

На Харківщині поліція затримала 51-річного мешканця села Слатине за підозрою у спробі незаконного збуту вибухонебезпечних предметів.

Було затримано 51-річного мешканця Слатиного за спробу незаконного збуту боєприпасів, і при обшуку в нього було вилучено патрони та гранати. Про це повідомила Поліція Харківської області.

Вибуховий «бізнес»: житель Слатиного попався на продажу боєприпасів, фото-1

За попередніми даними, він шукав покупців серед місцевих жителів. Було зазначено:

Дії затриманого кваліфіковано за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція передбачає позбавлення волі на строк до семи років.

Чоловіку вже повідомлено про підозру.

Варто нагадати, що поліцейські затримали мешканця Чугуївського району при спробі збуту пістолета Макарова, двох корпусів ручних гранат, а також двох підривачів до них.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибухівка #гранати #патрони #збут #злочин
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...