
Мешканці частини Лозової тимчасово без каналізації: у місті ліквідовують наслідки аварії, - ФОТО

У Лозовій сталася серйозна аварія на каналізаційному колекторі.
За даними Лозівської громади, обвалилася ділянка по вулиці Машинобудівників, що у парку «Перемога».

"Комунальники відкачують стоки та проводять підготовчі роботи. Узгоджують свої дії з енергетиками, отримують необхідні дозволи та видаляють дерева, які заважають розриттю. Труба залягає на глибині у понад 4 метри, тому земляні роботи будуть достатньо масштабними. Санацію виконати тут технічно неможливо", - йдеться в повідомленні.
Ліквідувати аварію допоможе новий потужний екскаватор, його громада придбала у 2023 році. Раніше таку техніку доводилось орендувати. Труби надали партнери.

Загальна протяжність аварійного відрізку – понад 400 метрів, від автобусної зупинки навпроти міської поліклініки і аж за зруйнований російською ракетою Палац культури. Наслідки того потужного вибуху досі відгукуються на мережах, зазначають в КП «Лозоваводосервіс». Зараз уточнюють, яку саме частину водовідведення замінять.
Комунальники намагаються терміново відремонтувати мережі, аби люди були з водою, зазначили у громаді.
Нагадаємо, через негаразди із комунальним господарством міський голова Лозової Сергій Зеленський написав заяву про звільнення. Втім, місцеві депутати не підтримали цю спробу й залишили міського голову на посаді.
Коментарі