• Головна
  • У Харкові викрили колаборантку, яка працювала в окупаційному фонді в Куп’янську: їй оголосили підозру, - ФОТО
13:37, 2 липня 2024 р.
Надійне джерело

У Харкові викрили колаборантку, яка працювала в окупаційному фонді в Куп’янську: їй оголосили підозру, - ФОТО

На Харківщині викрили співробітницю окупаційного фонду.

Куп’янська окружна прокуратура Харківської області повідомила про підозру 48-річній жінці в колабораційній діяльності (ч. 2 ст. 111-1 Кримінального кодексу України). Про це повідомила пресслужба облпрокуратури.

У Харкові викрили колаборантку, яка працювала в окупаційному фонді в Куп’янську: їй оголосили підозру, - ФОТО, фото-1

Мешканка Куп’янська під час захоплення міста збройними силами рф добровільно працевлаштувалась до окупаційного пенсійного фонду на посаду «головного спеціаліста з фінансового планування, обліку та звітності відділу фінансового планування, обліку та звітності».

Переважно колаборантка займалась формуванням списків пенсіонерів для отримання ними так званої «матеріальної допомоги» від рф.

Після деокупації жінка змінила місце мешкання і переїхала до Харкова, однак правоохоронці все одно викрили її.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#колаборантка #окупаційній #пенсійний #фонд #Куп’янськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...