• Головна
  • Харків'яни очолили рейтинг відчуття гордості за своє місто
10:42, 6 червня

Харків'яни очолили рейтинг відчуття гордості за своє місто

Харків'яни очолили рейтинг відчуття гордості за своє місто

На запитання про те, чи відчувають вони гордість за те, що є мешканцями свого міста, позитивно відповіли 94% респондентів-харків'ян.

Такі дані наводяться у 9-му поглибленому дослідженні у сфері місцевого самоврядування в Україні. Опитування провела соціологічна група «Рейтинг» від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту у 21 обласному центрі, не підконтрольному рф. У ньому взяли участь 16,8 тис. жителів міст віком від 18 років і старше.

Другий рядок у рейтингу посів Івано-Франківськ, де позитивно відповіли 90% респондентів.

Також, за результатами опитування, у разі загострення воєнної обстановки в місті виїхати з Харкова в іншу область чи за кордон планують лише 15%. Ще 7% опитаних збираються переїхати в інший населений пункт Харківської області, а 52% - залишитися в Харкові. 

Також 95% харків’ян вважають своє місто доглянутим. Це також перше місто по країні.

При цьому 75% опитаних  назвали Харків «однозначно доглянутим». Другу сходинку в рейтингу посів Луцьк, де таку високу оцінку дали 20% респондентів (а загалом схвально відповіли 88% опитаних мешканців). 

Харків'яни очолили рейтинг відчуття гордості за своє місто, фото-1

Крім того, Харків посів перші сходинки в рейтингу з надання низки послуг. Зокрема, місто стало в країні лідером з послуги «вивезення сміття», де 85% містян поставили їй гарну оцінку. 

Також Харків увійшов до трійки лідерів за рівнем надання послуг у наступних сферах: транспортна інфраструктура, громадський транспорт; екологія, навколишнє середовище. Більшість респондентів з Харкова дали відповіді «відмінно» та «добре». Перші місця посіли Вінниця та Тернопіль - міста, віддалені від лінії фронту. 

На запитання «Наскільки ви схвалюєте чи не схвалюєте діяльність міської ради?» схвально відповіли 66% респондентів-харків'ян 9-го поглибленого дослідження у сфері місцевого самоврядування.

За результатами опитування Харківська міська рада посіла перше місце.

На другому та третьому місцях опинилися міські ради Чернігова та Луцька з показником 57%. 

Харків'яни очолили рейтинг відчуття гордості за своє місто, фото-2

Крім того, 49% опитаних харків'ян вважають, що міська влада приділяє більше уваги добробуту міста, ніж своїм власним інтересам. У цьому питанні Харків також посів перше місце серед обласних центрів. 

Більшість респондентів з Харкова вважає, що відбудова міста може тривати довше, але з обов'язковим впровадженням зелених, енергозберігальних технологій та модернізацією, аби бути економічно вигідною в майбутньому.

Таку ідею підтримали 69% харків’ян, які взяли участь у 9-му поглибленому дослідженні у сфері місцевого самоврядування в Україні. 

Водночас 17% опитаних вважають, що відбудова має початися якнайшвидше, що означає відновлення об’єктів без модернізації. 

Нагадаємо, напередодні в Харкові впровадили єдину квитанцію. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рейтинг міськради #опитування #думка харків'ян
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...