
17:05, 20 травня 2024 р.
Надійне джерело
Харківобленерго оновило графік знеструмлень: як вимикатимуть світло 21-25 травня

На Харківщині діятимуть оновлені графіки відключення світла .
Про це повідомили в "Харківобленерго".
Погодинні вимкнення діятимуть з 05:00 до 23:00.

Нагадаємо, червоним кольором виділено години без світла для вашої групи, жовтим - години, в які електроенергія може зникнути через оперативні перемикання. Зеленим кольором позначено період, у який світло буде за умови стабільної ситуації в енергосистемі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
13:20, Вчора
13:18, 1 червня
07:42, 18 червня
2
10:34, 17 червня
41
Коментарі