• «Металіст 1925», граючи у меншості, програв «Минаю», - ВІДЕО
15:29, 2 березня
Надійне джерело

«Металіст 1925», граючи у меншості, програв «Минаю», - ВІДЕО

Сьогодні, 2 березня, відбувся матч 19-го туру чемпіонату України між «Минаєм» та «Металістом 1925».

«Минай» святкував мінімальну перемогу над «Металістом 1925» з рахунком 2:0, повідомляє "УФ".

Першу перемогу під керівництвом Желько Любеновича подарували голи Корнійчука та Скиби в кожному з таймів. Обидва гравці відзначились вперше у футболці Миная.

По перерві «Металіст 1925» зусиллями Юсова міг відновити паритет, проте в момент передачі Юрченка нападник харків'ян встиг забігти в офсайд.

Переломний момент у грі трапився на 59-й хвилині, коли Русин, який з'явився на полі по перерві, примудрився заробити два попередження.

«Металіст 1925»  зазнав сьомої поразки поспіль.  Харків'яни з 15-ма пунктами в доробку йдуть 13-ми у турнірній таблиці чемпіонату.