• Головна
  • Робота у Харкові. Актуальні вакансії для пенсіонерів
18:40, 22 лютого
Надійне джерело

Робота у Харкові. Актуальні вакансії для пенсіонерів

Робота у Харкові для пенсіонерів.

У Харкові відкривається безліч вакансій, надаючи різноманітні можливості для працевлаштування. Серед них є варіанти, які підходять і для пенсіонерів, надаючи їм можливість продовжувати активну трудову діяльність.

Редакція сайту 057 розповідає про вакансії для пенсіонерів у Харкові.

Робота у Харкові. Актуальні вакансії для пенсіонерів, фото-1

Вантажна станція технічного обслуговування відкрила вакансію «Автослюсар». Обовʼязки співробітника: здійснювати ремонт автотранспорту, забезпечувати технічно справний стан автотранспорту, зі складанням планів технічного обслуговування та ремонту.

Зарплатня - від 20 до 30 тисяч гривень.

Деталі: +380660978936.

Компанія автомобільних запчастин та автотоварів відкрила вакансію «Комірник». Обовʼязки співробітника: приймати товар, перевіряти та розміщувати товари на складі, забезпечувати правильну ідентифікацію та маркування товарів, здійснювати контроль за складськими запасами, виконувати вимоги щодо організації складу та забезпечення безпеки праці, забезпечувати вчасне та точне відвантаження товарів зі складу.

Зарплатня - від 10 до 20 тисяч гривень.

Деталі: +380504015500.

Торгівельна мережа магазинів відкрила вакансію «Продавець-касир». Обовʼязки співробітника: консультація по асортименту продукції нашої компанії, робота зі стандартами обслуговування, прийом продукції та викладка на вітрини, заміна цінників, слідкування за термінами реалізації товару.

Зарплатня - від 10 до 14 тисяч гривень.

Деталі: +380500752711.

Фірма по виробництву солодощів відкрила вакансію «Робочий на кондитерське виробництво (цукерки)». Обовʼязки співробітника: розуміння технологічних процесів виробництва кондитерської продукції, приймання та відвантажння продукції. Фірма навчає персонал.

Зарплатня - від 11 до 20 тисяч гривень.

Деталі: +380996097722.

Комунальне підприємство шукає людину за вакансією «Дорожній робітник, слюсар (будівельний)». Обовʼязки співробітника: виконувати роботи середньої складності під час будівництва та ремонту, утримання засобів регулювання дорожнього руху, встановлення пішохідного огородження та дорожніх знаків.

Зарплатня - від 11 до 15 тисяч гривень.

Деталі: +380933715785.

Компанія виробництва кондитерських виробів відкрила вакансію «Укладальник-пакувальник». Обовʼязки співробітника: укладання та загортання кондитерських виробів відповідно до встановлених стандартів якості і безпеки, пакування продукції відповідно до вимог зберігання та транспортування, контроль якості упакованих товарів, виявлення та видалення пошкоджених або неякісних зразків.

Зарплатня - від 12 до 22 тисяч гривень.

Деталі: +380996097722.

Ресторан доставки їжі шукає людину за вакансією «Господиня, посудомийниця, прибиральниця». Обовʼязки співробітника: миття та сушіння посуду, прибирання кухні та робочих місць, збирання сміття та його винесення, дотримання чистоти та порядку в приміщенні ресторану.

Зарплатня - 9 тисяч гривень.

Деталі: +380665040268.

Комунальне підприємство шукає людину за вакансією «Електромеханік з ліфтів». Обовʼязки співробітника: виконання пуско-налагоджувальних робіт, робіт з ремонту та монтажу, технічного обслуговування лифтового устаткування.

Зарплатня - від 10 до 13 тисяч гривень.

Деталі: +380633421660.

Компанія послуг з охорони обʼєктів відкрила вакансію «Охоронник». Обовʼязки співробітника: охорона громадського порядку, забезпечення збереження матеріальних цінностей на території будівництва.

Зарплатня - від 7 до 9 тисяч гривень.

Деталі: +380632387784.

Кондитерська фабрика відкрила вакансію «Інженер-електронік, слюсар». Обовʼязки співробітника: організація техобслуговування електронної техніки, обслуговування вимірників ємності та ваги, виявлення та заміна несправних клапанів, датчиків (індуктивних, ємностних, тиску, енкодерів, термопар), заміна модулів, що вийшли з ладу на нові, завантаження програм до контроллерів.

Зарплатня - від 12 до 15 тисяч гривень.

Деталі: +380503810910.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#робота #Харків #вакансія #пенсіонери #зарплатня
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...