• Харків’янин здобув срібну медаль чемпіонату Європи з важкої атлетики
15:03, 14 лютого

Харків’янин здобув срібну медаль чемпіонату Європи з важкої атлетики

Харків’янин Павло Заліпський здобув срібну медаль чемпіонату Європи з важкої атлетики.

Змагання проходять з 12 по 20 лютого в Болгарії, повідомляє пресслужба Харківської ОДА.

У ваговій категорії до 61 кг у ривку Павло підняв вагу 126 кг, яка принесла йому «срібло» в цій вправі.

В поштовху харківський спортсмен показав результат 145 кг та посів шосте місце. В підсумку, за сумою двоборства (271 кг) він зупинився в кроці від п'єдесталу пошани, посівши на чемпіонаті четверте місце.

Шота Мішвелідзе з Грузії, який став третім, перевершив результат Павла за сумою двоборства всього на 1кг. Друге місце посів болгарин Іван Дімов (280кг), а чемпіоном Європи в цій вазі став також важкоатлет з Болгарії Габріель Марінов (281кг).