• Головна
  • У яких випадках вам допоможе ортогнатична хірургія
Новини компаній
17:00, 11 грудня 2023 р.

У яких випадках вам допоможе ортогнатична хірургія

Новини компаній

Ортогнатична хірургія або кісткова пластика – це оперативне втручання з метою нормалізації прикусу й співвідношення зубів, а також відновлення природної симетрії й пропорцій обличчя.

У яких випадках вам допоможе ортогнатична хірургія, фото-1

Як прикус впливає на зовнішність

Прикус формується в період активного росту організму – у 10-13 років. Причиною неправильного співвідношення зубів може бути як вроджена вада, так і уповільнений або прискорений ріст щелеп. Коли зуби замикаються неправильно через зміщення щелеп, за ними йдуть м'які тканини. Як наслідок, деформуються контури обличчя, порушується його природна гармонія, а також можуть виникати функціональні порушення.

Якщо прикус порушено через неправильне положення щелеп, використання лише брекетів неефективне, адже вони не здатні впливати на кісткову структуру щелеп. З цим здатна впоратися саме ортогнатична хірургія.

Показання для ортогнатії

Ортогнатія нижньої щелепи чи обох показана у таких випадках:

  • асиметрія обличчя через дисгармонійне розташування, форму й розміри щелеп;
  • деформація зубного ряду через порушення росту, формування й розвитку кісток лицьового скелета;
  • вроджене або набуте недорозвинення щелеп;
  • надмірно розвинена нижня щелепа;
  • неефективне ортодонтичне лікування раніше.

Ортогнатична операція може бути проведена як на одній, так і на обох щелепах. Вона може передбачати розширення щелепи й інші маніпуляції, спрямовані на виправлення дефектів. У разі тяжких патологій, переломів і зміщень проводиться остеотомія щелепи – операція, яка дозволяє змінити форму кістки шляхом її розтину.

Не всі операції на щелепах належать до ортогнатичної хірургії, однак можуть виконуватися в межах операції ортогнатії за бажанням пацієнта з естетичними цілями, як-от, наприклад, збільшення або зменшення вилиць, зменшення кадика, збільшення або зменшення кутів нижньої щелепи тощо.

Усі маніпуляції під час операції проводяться в ротовій порожнині з мінімальними розрізами, тому можна не хвилюватися щодо появи шрамів на обличчі.

Перед операцією проводиться ретельне обстеження й тривимірне моделювання обличчя, в ході якого пацієнт зможе побачити, як вплине на його обличчя й особливо профіль правильний прикус.

Результат операції – правильне положення щелеп та ортогнатичний прикус, тобто фізіологічно правильне змикання зубів, більш симетричне обличчя з гарною усмішкою, а також відсутність проблем функціонального характеру.

У яких випадках вам допоможе ортогнатична хірургія, фото-2

Якщо вас цікавить щелепно-лицьова хірургія (Київ), звертайтеся до клініки пластичної хірургії Certus – однієї з перших профільних клінік в Україні, де працює велика команда майстрів своєї справи. У Certus лікарі керуються найсучаснішими клінічними протоколами й впроваджують інноваційні рішення для розв'язання проблеми пацієнта.

Щоб дізнатися інформацію про вартість і види операції, запишіться на консультацію до лікаря медичного центру Certus.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...