Різновиди смаколиків для домашнього улюбленця та особливості їх використання
Домашні улюбленці не такі вимогливі до їжі, як люди — їм не потрібні різні страви щодня або гарна подача. Але від смаколиків не відмовляться навіть вони! Звичайно ж, улюбленець із задоволенням з'їсть шматок сирної піци або кільце ковбаски, але така їжа приносить тільки проблеми зі шлунково-кишковим трактом, а не користь.
Бажаєте порадувати свого пухнастика? У такому разі краще перейти на сайт https://masterzoo.ua/ua/catalog/koti/lasoshhi-dlya-kotiv/ і замовити ласощі для кота, які гарантовано принесуть йому користь і покажуть турботу про нього.
Типи ласощів
Усі ласощі, представлені на реальних або віртуальних полицях зоомагазинів, можна розділити на два типи. Розглянемо ключові особливості кожного з них.
- Швидка їжа. Маленький шматочок чогось ароматного і смачного, який тварина може з'їсти швидко. Зазвичай такі ласощі використовують під час дресирування собак, як винагороду за виконану команду.
- «Довгограйна їжа». Це кістки, висушені свинячі вуха, хрящі, органи тварин тощо. Такі ласощі поєднують у собі елементи іграшки та їжі.
Головна вимога до всіх смаколиків, які можна давати домашнім тваринам — це натуральний склад, без солі, підсолоджувачів, підсилювачів смаку та іншої «хімії», яка стане причиною позапланового походу до ветеринара. Купити виключно якісні та корисні ласощі для вашого собаки можна на сайті https://masterzoo.ua/ua/catalog/sobaki/lasoshhi-dlya-sobak/.
Особливості застосування
Часто господарі купують ласощі своїм улюбленцям просто так, щоби продемонструвати свою любов і турботу. Але також подібні підгодівлі можна використовувати у виховних або лікувальних цілях. Розглянемо докладніше всі можливі ситуації.
Заохочення та мотивація
Якщо ви використовуєте ласощі для дресирування і виховання пса, потрібно дуже ретельно стежити за регулярністю їхнього вживання, інакше така смачна нагорода просто втратить свою цінність. На людях це працює так само: якщо ви дуже любите дорогі цукерки, то доступ до них три-п'ять разів на день сильно знизить рівень задоволення і насолоди.
Так само працює і з собаками — улюблений смаколик має бути справді заслуженим і чітко дозованим. Крім того, кінологи рекомендують постійно змінювати смаки винагород із метою уникнення звикання.
Для дресирування максимально вдалим типом є швидка їжа. Головне — щоб «цукерочка» не була надто ситною і не спричинила сильної спраги.
Лікувальна підгодівля
Давати улюбленому собаці смаколики можна не тільки задля заохочення, а й для поповнення вітамінно-мінерального балансу в організмі. Таку підгодівлю можна порівнювати з аптечними вітамінами, які ми купуємо для себе. У цьому випадку особливо важливо суворо дотримуватися дозування або дотримуватися рекомендацій ветеринара.
Для підтримання здоров'я ротової порожнини
Зуби вихованця теж потребують очищення. Зробити цю процедуру максимально приємною і безболісною для тварини та її господарів допоможуть желатинові кістки, що «довгограють», або сухі бісквіти. Спеціальна структура ласощів не дає змоги швидко їх з'їсти, але сприяє якісному очищенню зубів від нальоту та залишків їжі. Щоби улюбленець надалі не мав проблем із зубами, варто купити смаколики для собак желатинової структури наприклад кістка для собаки.
Додатковий бонус таких кісток і бісквітів: тварина реалізує своє бажання «почухати зубки», тому взуття та меблі залишаються цілими.