• Головна
  • Робота у Харкові. Куди працевлаштуватися, щоб заробляти від 20 тисяч гривень, - ФОТО
15:34, 28 листопада 2023 р.

Робота у Харкові. Куди працевлаштуватися, щоб заробляти від 20 тисяч гривень, - ФОТО

Актуальні вакансії для харків'ян, які хочуть заробляти від 20 тисяч гривень.

Розмір заробітної плати - чи не найголовніший фактор для шукачів роботи при розгляді вакансій. І у місті є компанії та підприємства, які готові працевлаштувати нових співробітників і запропонувати конкурентоспроможну зарплату. Її розмір залежатиме від досвіду і навичок самого кандидата на посаду.

Редакція сайту 057 розповідає, куди у Харкові працевлаштуватися, щоб заробляти від 20 тисяч гривень.

Робота у Харкові. Куди працевлаштуватися, щоб заробляти від 20 тисяч гривень, - ФОТО, фото-1

Компанія з оптової та роздрібної торгівлі обладнанням і будівництва невеликих об'єктів запрошує на роботу охоронця торгових об'єктів. Вимоги до співробітника: досвід роботи від 1 року, наявність власного транспорту та відсутність судимості. Зарплата - близько 25 тисяч гривень.

Куди дзвонити: 050-105-15-68.

Клінічна психіатрична лікарня відкрила вакансію "лікар УЗД". Вимоги до співробітника: досвід роботи від 1 року, вища медична освіта зі спеціалізацією ультразвукової діагностики, знання сучасних методик ультразвукового дослідження, вміння працювати з медичними апаратами та обладнанням, відповідальність та уважність до деталей, вміння працювати в команді та спілкуватися з пацієнтами. Зарплата - близько 23 тисяч гривень.

Куди дзвонити: 067-681-49-43.

Компанія з розробки та виробництва промоушен-матеріалів запрошує на роботу швачку на пошиття тентів. Вимоги до співробітника: досвід роботи від 2 років. Зарплата - близько 25 тисяч гривень.

Куди дзвонити: 050-343-19-09.

Фармацевтична компанія відкрила вакансію "фармацевт". Вимоги до співробітника: фармацевтична освіта, впевнене користування ПК та MS Office, вміння грамотно підбирати аналоги лікарських препаратів з урахуванням дозування та форми випуску. Зарплата - від 25 до 30 тисяч гривень.

Куди дзвонити: 093-088-04-07.

Робота у Харкові. Куди працевлаштуватися, щоб заробляти від 20 тисяч гривень, - ФОТО, фото-2

Магазин жіночого взуття та сумок запрошує на роботу логіста. Вимоги до співробітника: досвід роботи від 1 року, знання міжнародних логістичних процесів, вміння працювати з документацією, відмінні комунікаційні та організаційні навички, вміння працювати в команді та вирішувати проблеми швидко та ефективно, володіння англійською мовою на середньому рівні. Зарплата - від 20 до 30 тисяч гривень.

Куди дзвонити: 068-828-14-79.

Мережа гастромаркетів відкрила вакансію "повар мангала". Вимоги до співробітника: досвід роботи від 1 року. Зарплата - від 24 до 25 тисяч гривень.

Куди дзвонити: 063-411-10-44.

СТО запрошує на роботу автоелектрика. Вимоги до співробітника: досвід роботи від 2 років. Зарплата - від 30 до 40 тисяч гривень.

Куди дзвонити: 050-816-07-00.

Бізнес-центр відкрив вакансію "адміністратор з господарчої діяльності". Вимоги до співробітника: досвід роботи від 1 року; технічна освіта; впевнений користувач ПК; вміння швидко організовувати роботу та виконувати її у намічені терміни; досвід управління та контролю за своєчасним та якісним виконанням різнопланових господарських завдань; досвід дрібного ремонту меблів, електрики, сантехніки, господарського обладнання; високі комунікативні та адміністративні навички. Зарплата - близько 20 тисяч гривень.

Куди дзвонити: 066-298-40-40.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#робота #харків #вакансія #вимоги #зарплата
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...