Які марки віскі популярні в Україні
Вибір віскі – процес складний, але захопливий. Представлена в продажу продукція відрізняється між собою регіоном виробництва, складом, витримкою, міцністю, ароматом, смаком.
Вирішили вперше купити міцний алкоголь? Зверніть увагу на марки, які найчастіше вибирають жителі України.
Bell's
До складу купажованого скотчу входять солодові та зернові спирти. Переважно його вживають у чистому вигляді.
Поціновувачі міцних напоїв рекомендують почати знайомство з марки Беллс Оріджинал. Створюючи його, виробник досі використовує старовинну рецептуру без змін. Знайти напої цієї марки легко, вибираючи віскі на Маудау.
У багатогранному смаку скотча чути ноти прянощів і горіхового масла. У післясмаку присутні димність і легка солонуватість. В ароматі – ноти імбиру, меду, свіжих яблук і квітів мигдалю.
Jameson
Насичений, солодкий, але без надмірності купажований віскі вживається як дижестив і подається після їжі. Колір напою золотий, теплий, без домішок. За період витримки впродовж п'яти-семи років він набуває впізнаваних відтінків смаку.
В основі букета – фрукти та прянощі, які відтіняються тонами лісових горіхів, деревини й меду. Післясмак – ванільно-фруктовий.
Jack Daniel's
Під час створення американського віскі використовують переважно кукурудзяні зерна. Тому технічно він належить до бурбонів. Але засновник компанії зареєстрував продукцію як Tennessee Whiskey.
Для створення напоїв використовується м'яка джерельна вода, що відбивається на смаку. На тлі солодкуватої карамелі розкриваються фруктові відтінки, ваніль, прянощі, тони кураги, абрикосового варення, ягід.
Chivas Regal
Шотландський віскі з незвичною текстурою та сяючим бурштиновим кольором дванадцятирічної витримки – символ розкоші й тонкого смаку. Алкоголь доречний як дижестив після ситного обіду. П'ють його нерозбавленим. Єдиним доповненням може стати сигара.
Смак напою м'який вершковий, з присмаком ванілі та медових яблук. Насиченості та ледь помітної гіркуватості йому надають горіхи та іриски. Запах віскі наповнений фруктовими, медовими та вересовими нотами без солодкості.
Johnnie Walker
Упізнати продукт бренду легко за кольоровими похилими етикетками. Вибрати свій варіант напою можна в маркеті Маудау.
У лінійці бренду присутні бюджетні та преміальні купажі. Найдорожчий із них – Blue Label. За легендою, його рецепт створив сам Джон Волкер. Найбільш бюджетний, але не менш якісний, – Red Label.
White Horse
Шотландський скотч складається із суміші солодового й зернового віскі. Напої марки порівняно м'які й нерідко використовуються як аперитив.
Колір класичного напою бурштиновий, насичений, із червонуватим відливом. У його смаку чути терпкість і легкі торф'яні ноти. М'якості алкоголю надають легкі квіткові тони, груша, карамель, мед. У складному ароматі відчуваються явні торф'яні відтінки, дерево та фрукти.