Партнерський матеріал
11:00, 23 червня

ANZA допомагає українцям

Партнерський матеріал

Що виробляє ANZA та як допомагає українцям?

Допомога людям стала однією з основ політики, яку впроваджує в життя шведський бренд малярних інструментів ANZA. Це стосується як професійної сфери — вирішення проблем сучасного маляра, так і суспільної. Керівництво та працівники компанії добре знають, з якими труднощами стикаються українці, що відновлюють своє житло після атак російських окупантів. Щоби полегшити та прискорити відновлення житла та соціальної інфраструктури в Україні ANZA відправляє до України спеціалізовану допомогу.

Допомога включає кращі інструменти від виробника, як от малярний пензель, валик та станок до валику, шпатель та подовжувач. Чому інструмент ANZA так цінується у побутовому та професійному використанні?

Шведський бренд полегшує роботу маляра, оскільки інструменти від ANZA мають характерні переваги:

* легкі;

* зі спеціальною анатомічною формою, тому пензель, валик або шпатель ANZA особливо зручно тримати впродовж довгого часу, обробляючи поверхні великої площини;

* анатомічний та ергономічний дизайн дозволяють запобігти проблемам із руками, зап’ястками, шиєю та спиною 

Бренд ANZA робить виключення з власних правил та надсилає до України ексклюзивну лінійку ANZA PRO, яка в інших країнах доступна лише для замовлення професіоналами.

Що виробляє ANZA

Хто та як може отримати допомогу?

1. Якщо ви приватна особа і ваше житло було зруйноване від початку війни через російську агресію. Ви відновлюєте мешкання або робите ремонт в новому місці. Або будуєте нове житло.

2. Якщо ви представник компанії, що відбудовує країну та робить проекти по відбудові мешкань, об’єктів соціальної інфраструктури, або будує мешкання для біженців.

3. Якщо ви маляр, який бере участь у відбудові країни та робить проекти по відбудові мешкань, об’єктів соціальної інфраструктури, або мешкання для біженців.

Виберіть продукти та зазначте їхню кількість в анкеті. Якщо вам потрібен валик, будь ласка, вкажіть це у додатковому полі, і ваш запит буде обов’язково розглянуто.

Що треба зробити

1. Перейдіть за посиланням.

2. Заповніть анкету, вказавши свої дані та бажану допомогу.

3. Почекайте на відповідь.

Заберіть свою допомогу в будь якій точці мережі Color Studio Tikkurila.

Своїм представником в Україні шведський бренд ANZA обрав компанію Фарби Колорит, виробника лакофарбової продукції європейського рівня під брендом Kolorit. Окрім випуску доступних за ціною, якісних та безпечних покриттів, компанія займає активну соціальну позицію.

Наприклад, Фарби Колорит безкоштовно передає матеріали для реставрації історичних будівель у Києві, в одному з них нині розташовується відділення Українського Червоного Хреста, бере участь у створенні патріотичних муралів, серед них — “Привид Києва” у столиці, “Харків — місто герой” у Харкові. А ще, компанія Фарби Колорит підтримує українських військових транспортними засобами та збирає кошти на обладнання для ЗСУ на благодійних вечорах, а родинам власних працівників, що загинули на фронті російсько-української війни, надає фінансову допомогу.

Більше подробиць та анкета тут!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ANZA #Фарби Колорит #Фарби Kolorit
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...