• «Металіст» програв «Кривбасу» і майже втратив шанси залишитись в УПЛ
19:25, 25 травня 2023 р.

«Металіст» програв «Кривбасу» і майже втратив шанси залишитись в УПЛ

Сьогодні, 25 травня, у матчі 28 туру УПЛ харківський «Металіст» на виїзді у Кривому Розі грав з місцевим «Кривбасом».

Через грозу та зливу матч на стадіоні «Гірник» почався з двогодинним запізненням.

«Металіст» програв «Кривбасу» і майже втратив шанси залишитись в УПЛ, фото-1

Команда Вернідуба почала гру з атак. На 4-й хвилині Соса небезпечно пробив поруч з ближньої стійкою воріт харківʼян.

На 6-й хвилині Капіч завдав дальнього удару з-за меж штрафного, але Єрмолов був на місці.

На 15-й хвилині Хомченовський з правого флангу прострілив на ближню, але Соса пробив над поперечиною.

На 21-й хвилині Корраль у відважному підкаті рятує "Металіст" від голу, не дозволивши супернику розстріляти ворота Єрмолова.

На 31-й хвилині обігралися Хомченовський з Капічем та вивели Луньова віч-на-віч з воротарем. Але гравець «Кривбаса» невдало пробив.

На 36-й хвилині мали нагоду забити вже харківʼяни. Рязанцев з лінії штрафного відзначився потужним ударом, але Кліщук тягне з ближньої дев'ятки.

А на 42-й хвилині перевага хазяїв втілилася у перший гол. Дібанго, подав на дальню стійку, а Соса головою пробив у протихід голкіперу 1:0.

І в другому таймі малюнок гри не змінився. Знову атакував «Кривбас». Мали нагоду подвоїти рахунок Дебелко, Соса та Луньов, але їх ударам бракувало влучності.

А на 71-й хвилині індивідуальний прохід Капіча вздовж лінії штрафного завершився більярдним ударом під праву стійку воріт Єрмолова — 2:0.

Через пару хвилини Наумець мав нагоду «розмочити» рахунок, але після його удару в ближній чудово грає Клищук.

На 84-й хвилині третій гол мав забувати «Кривбас». Після навісу Луньова бʼє Шевченко, але Ніколішин виносить м'яч з лінії воріт.

До закінчення гра харківʼяни так і не продемонстрували бажання зрівняти рахунок. Чергова поразка «Металіста» залишає його на 15 передостанньому місті. Від «Вереса» «Руха» та «Інгульця» харківʼяни за два тури відстають на шість очок. Тільки дуже теоретично, якщо «Металіст» в останніх турах отримає тільки перемоги й найближчі конкуренти не наберуть жодного очка у харківʼян залишається дуже маленький шанс не втрати місто в УПЛ.

29 травня «Металіст» на виїзді грає з «Минаєм», а 4 червня дома з «Чорноморцем». При таких розкладах і за такої гри, щоб розраховувати на позитивний результат харківʼянам знадобиться справжнє диво.