• Чотири пенальті та пʼять голів: “Металіст” у скандальному поєдинку програв “Ворсклі”, - ВІДЕО
17:17, 22 квітня 2023 р.

Сьогодні, 22 квітня, у матчі 22 туру УПЛ харківській “Металіст” в Полтаві грав с місцевої “Ворскли”.

Долю зустрічі вирішила чотири пенальті: три з яких арбітр призначив у ворота харківʼян.

Перший пенальті арбітр призначив вже на 7-й хвилині — голкіпер полтавчан, Ісенко вибиваючи мʼяч, врізав кулаком в голову Демченка. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Бойчук — 0:1 харківʼяни вийшли вперед.

На 15-й хвилині Скляр сильно пробив метрів з десяти, але Єрмолов встиг скластися та врятувати ворота “Металіста”

Через кілька хвилин помилка Єрмолова ледь не коштувала харківʼянам гола. Голкіпер вибіг далеко за межі штрафного майданчику та вибив м'яч. Але влучив у свого партнера, ледь не створивши Сефері шанс для взяття воріт.

А на 26-й хвилині Мизюк збив Степанюка у штрафного майданчику і рефері Олександр Омельченко знову вказує на 11-метрову позначку.

Єрмолов вгадав напрямок удару і навіть доторкнувся до мʼяча, але надто сильним і влучним був удар Сефері -1:1

А ще через три хвилини арбітр знову призначає пенальті. Єрмолов збив Скляр, якій на швидкості увірвався у штрафну. Голкіпер “Металіста” отримав жовту картку. Сефері бʼє пенальті, але Єрмолов відбиває мʼяч і рятує команду після власної помилки.

А на 45-й хвилині Демченко у штрафному майданчику вибив мʼяч у Челядіна не порушуючи правил, але гравець “Металіст” падає і рефері знову призначає пенальті. На цей раз Сефері не залишає Єрмолову шансів відбити — 2:1.

На останніх секундах першого тайму Феліпе вдало завершив комбінацію Ворскли”влучним ударом в нижній кут — 3:1

У середині другого тайму чудову нагоду забити двічі втратив Прядун.

Спочатку йому завадили в один дотик поцілити у ворота, але він заробив кутовий. Вже після подачі з кута поля, Прядун головою пробив вище воріт.

На 71-й хвилині Степанюк з правого флангу виконав простріл на Сефері, той чітко поцілив у площину воріт, але ворота “Металіста” від гола врятував Єрмолов.

На 81-й хвилині Прядун практично впритул бʼє по воротам ворота Ворскли, але Ісенко рятує ворота полтавчан.

На 82-й хвилині чудова атака харків'ян, яка завершилася потужним ударом Романюка в дальній кут 3:2.

Через дві хвилини знову міг відзначитись Романюк. Він на замасі прибрав суперника та з лівої ноги цілив у дальній кут, але на жаль трохи не влучно.

До завершення зустрічі “Металіст” продовжував тиснути на ворота Ворскли, але так і не зміг реалізувати в ще один гол свою перевагу.

Металіст” програє, завдяки судівській помилці і з 19 очками залишається на передостанньому місці у турнірній таблиці.