• Головна
  • Робота зварювальником у Харкові. Куди потрібні спеціалісти і яку зарплату обіцяють, - ФОТО
19:35, 17 березня

Робота зварювальником у Харкові. Куди потрібні спеціалісти і яку зарплату обіцяють, - ФОТО

Актуальні вакансії для харківських зварювальників.

Останнім часом у місті стали активніше цікавитися роботою зварювальником. В свою чергу деяким роботодавцям потрібні представники цієї професії, але розмір заробітної плати залежить від місця працевлаштування, а також досвіду і навичок спеціаліста.

Редакція сайту 057 розповідає, куди у Харкові потрібні зварювальники і яку зарплату їм обіцяють. 

Робота зварювальником у Харкові. Куди потрібні спеціалісти і яку зарплату обіцяють, - ФОТО, фото-1

Станція технічного обслуговування відкрила вакансію "зварювальник-рихтувальник". Вимога роботодавця до спеціаліста - досвід роботи не менше 1 року. Зарплата - від 5 до 15 тисяч гривень.

Контакти: 095-873-64-05.

Супермаркет готовий працевлаштувати зварювальника. Вимога роботодавця до спеціаліста - досвід роботи не менше 1 року. Зарплата - від 18 до 20 тисяч гривень.

Контакти: 073-267-95-81.

Підприємство з теплопостачання відкрило вакансію "електрогазозварювальник". Вимоги роботодавця до спеціаліста: досвід роботи не менше 1 року та уміння читати креслення. Зарплата - близько 12 тисяч гривень.

Контакти: 050-325-61-98.

Компанія з виробництва інженерно-технічних засобів захисту готова працевлаштувати зварювальника. Вимоги роботодавця до спеціаліста: досвід роботи не менше 2 років, професійне вміння працювати на напівавтоматі, мінімальні знання з читання робочих креслень, володіння слюсарним та ручним електроінструментом. Зарплата - близько 20 тисяч гривень.

Контакти: 096-819-96-20.

Робота зварювальником у Харкові. Куди потрібні спеціалісти і яку зарплату обіцяють, - ФОТО, фото-2

Підприємство з виробництва металовиробів із дроту відкрило вакансію "зварювальник контактного зварювання". Вимога роботодавця до спеціаліста - досвід роботи не менше 1 року. Зарплата - від 12 до 20 тисяч гривень.

Контакти: 063-288-25-50.

Комунальне підприємство готове працевлаштувати електрогазозварювальника. Вимога роботодавця до спеціаліста - досвід роботи не менше 1 року. Зарплата - близько 14 тисяч гривень.

Контакти: 050-044-40-12.

Підприємство з виробництва сільськогосподарського та будівельного інструменту відкрило вакансію "зварювальник". Вимоги роботодавця до спеціаліста: досвід роботи не менше 1 року, навички зварювання на напівавтоматі і відсутність шкідливих звичок. Зарплата - від 12 до 14 тисяч гривень.

Контакти: 068-272-32-86.

Підприємство з виробництва стелажів, стійок і водоматів готове працевлаштувати електрогазозварювальника. Вимоги роботодавця до спеціаліста: досвід роботи не менше 2 років та уміння читати креслення. Зарплата - близько 13 тисяч гривень.

Контакти: 098-233-18-92.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#робота #зварювальник #харків #вакансія #зарплата
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...