• Клейтон Шав'єр дебютував за "Металіст 1925", - ВІДЕО
13:56, 9 лютого 2023 р.

Клейтон Шав'єр дебютував за "Металіст 1925", - ВІДЕО

Бразильський півзахисник Клейтон Шав'єр, який раніше виступав за "Металіст", дебютував у складі іншої харківської команди, "Металіста 1925".

Клейтон Шав'єр вийшов на заміну у перерві контрольного матчу між "Металістом 1925" та грузинським Колхеті-1913 пише Fanday.

Спаринг відбувся у рамках навчально-тренувальних зборів харків'ян у Туреччині та завершився внічию (1:1).

Єдиний гол у складі "Металіста 1925" на 18-й хвилині забив Ігор Ногейро, який є вихованцем бразильської академії Шав'єра.

Клейтон мав шанс забити в другому таймі, але не реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером грузинської команди.Бразилець грав у футболці із номером 79.

Раніше Шав'єр розповів, що прибув на збори "Металіста 1925" у статусі партнера харківського клубу.39-річний Клейтон виступав у складі "Металіста" з 2010 по 2014 рік.

Бразилець завершив професійну ігрову кар'єру чотири роки тому.

"Металіст 1925" року очолює тренерський тандем Олега Голодюка та Едмара, який був партнером Шав'єра з Металісту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію