• Головна
  • Робота у Харкові. ТОП вакансій із зарплатою не менше 20 тисяч гривень, - ФОТО
15:35, 23 січня

Робота у Харкові. ТОП вакансій із зарплатою не менше 20 тисяч гривень, - ФОТО

Актуальні вакансії із заробітною платою не менше 20 тисяч гривень.

Наприкінці першого місяця року харків'яни активно цікавляться відкритими вакансіями на місцевому ринку праці. І одним із головних критеріїв при виборі майбутнього місця роботи є розмір пропонованої заробітної плати.

Редакція сайту 057 розповідає, де у Харкові можна заробляти не менше 20 тисяч гривень.

Робота у Харкові. ТОП вакансій із зарплатою не менше 20 тисяч гривень, - ФОТО, фото-1

Салон краси відкрив вакансію "перукар-колорист". Роботодавець від майбутнього співробітника вимагає наступне: досвід робити від 1 року; володіння сучасними техніками стрижки, укладки, фарбування і доглядовими процедурами для волосся; висока якість роботи; вміння спілкуватися з клієнтами. Зарплата - від 25 до 35 тисяч гривень.

Як зв'язатися: 098-710-25-81.

Компанія з дрібносерійного виробництва автозапчастин та інших виробів з нержавіючої сталі запрошує на роботу зварювальника-аргонщика. Роботодавець від майбутнього співробітника вимагає наступне: досвід робити від 10 років, висока кваліфікація, трудова дисципліна і творчий підхід до роботи. Зарплата - близько 22 тисяч гривень.

Як зв'язатися: 067-577-09-01.

Компанія-постачальник комплексних рішень у галузі видобутку, переробки і транспортування корисних копалин відкрила вакансію "оператор верстатів з ЧПК". Роботодавець від майбутнього співробітника вимагає наступне: досвід робити від 1 року; досвід роботи на верстатах ЧПУ зі стійкою "West Labs", "Heidenhain", "Fanuc" або "Siemens"; навички роботи на верстатах з ЧПУ токарно-розточувальної групи або обробних центрах/модулях; вміння працювати з універсальним вимірювальним інструментом; знання допусків, посадок і квалітетів; вільне читання креслень; розуміння способів установки, кріплення і вивірення складних деталей та методів визначення режимів різання. Зарплата - від 25 до 35 тисяч гривень.

Як зв'язатися: 095-007-10-86.

Компанія з продажу харчових продуктів запрошує на роботу менеджера з продажу. Роботодавець від майбутнього співробітника вимагає досвіду роботи від 1 року. Зарплата - від 20 до 25 тисяч гривень.

Як зв'язатися: 067-699-77-08.

Робота у Харкові. ТОП вакансій із зарплатою не менше 20 тисяч гривень, - ФОТО, фото-2

Підприємство з виготовлення кондитерських виробів відкрило вакансію "технолог кондитерського виробництва". Роботодавець від майбутнього співробітника вимагає наступне: досвід роботи від 2 років і середня спеціальна освіта. Зарплата - близько 35 тисяч гривень.

Як зв'язатися: 066-946-46-78.

Компанія-дистриб’ютор ветеринарних препаратів та продуктів для тварин запрошує на роботу ветеринарного лікаря. Роботодавець від майбутнього співробітника вимагає наступне: досвід роботи від 1 року, вища ветеринарна або зоотехнічна освіта, наявність власного авто, високий рівень комунікацій. Зарплата - близько 25 тисяч гривень.

Як зв'язатися: 050-344-99-54.

Компанія з вантажних перевезень відкрила вакансію "водій". Роботодавець від майбутнього співробітника вимагає наступне: досвід роботи від 2 років, водійське посвідчення категорій "С" і "Е". Зарплата - від 27 до 32 тисяч гривень.

Як зв'язатися: 097-242-56-46.

Харківський обласний центр служби крові запрошує на роботу лікаря-лаборанта. Роботодавець від майбутнього співробітника вимагає вищої освіти. Зарплата - близько 20 тисяч гривень.

Як зв'язатися: 099-234-73-64.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#робота #харків #вакансія #зарплата #досвід
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...