
16:47, 13 грудня 2022 р.
Надійне джерело
За власною ініціативою ремонтував автомобільну техніку окупантів: на Харківщині викрито чергового колаборанта

За процесуального керівництва Куп’янської окружної прокуратури Харківської області заочно повідомлено про підозру 42-річному чоловіку за фактом передачі матеріальних ресурсів збройним формуванням держави-агресора (ч. 4 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, у смт Куп‘янський-Вузловий місцевий мешканець, маючи власне СТО, з березня активно співпрацював з окупантами, інформує Харківська обласна прокуратура.

Колаборант за власною ініціативою ремонтував автомобільну техніку російських військових, чим забезпечував її використання для подальшої агресії РФ на Харківщині.
Досудове розслідування проводить СВ ВСП ГУНП в Харківській області за оперативного супроводу співробітників Управління СБУ в Харківській області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
12:59, 10 червня
11:11, 10 червня
09:49, 13 червня
20:10, 2 червня
live comments feed...
Коментарі