Новини компаній
15:00, 28 листопада 2022 р.

Як обрати правильні курси?

Новини компаній

Замислюючись куди вкласти гроші найкращим варіантом будуть - знання. Підготовка до екзаменів, вивчення іноземних мов, підвищення кваліфікації, набуття специфічних навичок - полегшується завдяки хорошим курсам. Викладач має досвід, знання перевірені на практиці, підбирає літературу, має напрацьовані підходи та на основі цього побудує ефективний курс навчання. Під час  вивчення іноземних мов без педагога не поставити правильну вимову, також в цих цілях гарно допомагають спікінг клаби. 

Q9BqonZ4xBP1pbxVwX48jGoovIHhkDIiSCRmI__xugonBGJfQFAMV5TXBK_VuVQjJ-ou7wOeBTMAbU1KJJ5MukiZJrMjCGtfW1MdUEbuE3txLyZfs24BDTAyw7WdnCoh_KkfOpQb0B9AuBxcK6ArvJ-ec2r2sTXXzke5mi_oO9WG21jUzkJBVPDW7iy4-A

Підготовлено за підтримку репетиторського маркетплейсу Букі

На що потрібно звернути увагу при виборі курсів?

Інформація про викладачів

Потрібно обирати курси в яких присутня інформація про викладачів, дипломи/сертифікати, досвід роботи, відгуки від студентів яких вони навчали. Якщо ви збираєтесь навчатись онлайн, в інтернеті багато “фахівців”, що намагаються продати не якісні курси. Якщо на сторінці курсів немає достатньої інформації, її завжди можна пошукати:

  • Google maps - джерело відгуків. На відміну від сайтів самих курсів, відгуки будуть більше відповідати дійсності. Також зручно можна подивитись кількість відгуків з оцінками від 1 зірочки до 5.

  • DOU: Спільнота програмістів - тут можна знайти відгуки як про компанії, так і про курси.

Також є купа груп і каналів в Telegram, від корпоративних, до чатів зі спеціалістами різних міст і країн. Там завжди можна оцінити рівень курсів або запитати в інших користувачів думку про курс, лектора або компанію що продає курси в цілому.

Навчальна програма

Читати її може бути нудно та не цікаво, проте краще перевірити чи підходить навчальна програма саме вам та чи варто за неї платити. В ході такої перевірки можна заглибитись в термінологію і підвищити рівень обізнаності в темі, а також, оцінити чи буде ефективним даний курс для вас. Якщо мова йде про програмування, варто шукати курси на яких вам можуть надати власного ментора або, принаймні, надається особиста практика з лектором по декілька годин на тиждень.

У курсах з іноземних мов краще дізнатись скільки часу в середньому займає досягнення рівня, який вас цікавить. Варто ставити собі деякі чек-поінти (для оцінки себе і викладача, тобто навчального процесу в цілому). Також варто поцікавитись наявністю спікінг клабів.

Платформа на якій проводяться заняття 

 Коли ви обираєте онлайн курси дізнайтесь у якій програмі вони будуть проходить. Адже якщо ви нею ніколи не користувались перед початком занять ви зможете дізнатись про її функції, плюси та мінуси. Щоб під час уроків бути повністю зосередженим на навчані. 

 Деякі курси мають власну платформу до якої немає доступу перш ніж почнуться заняття. Проте найчастіше на курсах проводиться пробне заняття (або знайомство) з викладачем і платформою.

Графік навчання для дитини

Якщо ви обираєте додаткові заняття для дитини не забувайте, що дитина не повинна перенавантажуватись. Вона повинна встигати відпочивати від занять, шкільних та додаткових. Не нехтуйте відпочинком, адже якщо навчання буде займати в дитини весь вільний час то їй вони стануть не цікавими. А перенавантаження взагалі може нашкодити нервовій системі. Навчання не повинно негативно впливати на учня та викликати погані емоції.

Чого немає бути на хороших курсах? 

Байдужість зі сторони викладача - один з перших дзвіночків що курси, які ви обрали не якісні. Проте не варто одразу ставити хрест на курсах. Не всі люди сходяться з першого разу, не всім комфортні нові знайомства. Можливо через кілька занять відношення зміниться, а якщо ні - ви завжди можете попросити замінити викладача (так само, якщо ви не досягаєте поставлених цілей і бачите що заняття не ефективні). Якщо на цьому етапі на курсах будуть виникати складності - ні ким замінити, неможливо замінити або ще щось, тоді варто задуматись про розголос ситуації - адже курси явно не якісні.

Хороший викладач повинен зацікавити у навчанні, ба більше - він має підлаштовувати навчання під студента. Принижень або образ ні в якому разі не може бути допущено в навчальному процесі чи діловому спілкуванні.

Сертифікат

Пісня закінчення курсу зазвичай видають відповідний сертифікат, який може знадобитись при заповненні резюме. Більшість курсів видають сертифікати які не підтверджують отриманий рівень знань, бо нема експертизи/самі курси не мають відповідних повноважень/курси не є відомими і не мають відомих лекторів. Проте більшість курсів все одно надають сертифікати, а деякі видають 2 види - прослухана теорія або прослухана теорія і здана практика. Якщо сертифікат потрібен вам для затвердження проходження курсів на роботі - варто його замовити. Проте якщо вас цікавлять знання - сертифікат скоріш за все не буде вам потрібний.

Залученість студентів

Запитайте як проходять лекції: чи є можливість запитати щось та отримати зворотний зв'язок, чи потрібно давати відповіді на запитання, та виконувати завдання. Кожен перероблює інформацію по різному тому підбирати курс потрібно під себе, аби вам було зручно і комфортно.

Навчайтесь з комфортом

Навчання - те що проходить кожен з нас і не варто зупинятись лише на шкільній програмі. Здобувати нові знання можна з задоволенням та отримувати з них не лише користь. Підбирайте курси які зручні саме для вас, шукайте викладача і підхід який вас задовольняє і отримувати нові знання буде в радість.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Букі #Buki #Буки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...