• «Металіст 1925» не реалізує пенальті та грає внічию з «Чорноморцем», - ФОТО, ВІДЕО
18:02, 27 серпня 2022 р.

Дуже цікавий матч відбувся на НСК «Олімпійський». І дуже непередбачуваний за своїм плином.

У першому таймі майже безроздільною перевагою володіли одесити: вони грали швидко, по-спортивному агресивно, навіть натхненно. Й моментів створили достатньо. Втім, голів так і не було, інформує УПЛ.

«Металіст 1925» не реалізує пенальті та грає внічию з «Чорноморцем», - ФОТО, ВІДЕО, фото-1

Й ось на початку другого тайму харків’яни, які майже не йшли в атаку, отримали шанс відкрити рахунок із пенальті. Однак… Непогодов у другому турі поспіль узяв 11-метровий!

По тому, фактично до фінального свистка, в цілому повторився хід подій на полі першого тайму: одесити переважно атакували, харків’яни – оборонялися. Приблизно з 80-ї хвилини футболісти «Металіста 1925» майже перестали йти в атаку. Й досягли свого – 0:0.

"Металіст 1925" (футболки сині): Мозіль, Шершень (Капінус 79), Безуглий, Курило, Рудавський, Мартинюк, Русин, Габелок (к), Бичек, Ременюк (Дмитренко 79), Борячук (Кравченко 79)

Запас: Сидоренко, Потімков І., Коваленко І., Жичиков, Потімков Ю., Вендел, Дудік, Пономар

Головний тренер - Валерій Кривенцов

"Чорноморець" (футболки білі): Непогодов, Селін, Джеймс, Єрмаков, Салюк, Політило, Плакса (Гладкий 84), Бобко (к) (Кузик 72), Брагару (Філі 78), Наумець, Юсов (Штогрін 78)

Запас: Паст, Варакута, Суханов, Кравченко, Войтіховський, Литвиненко, Романов