• Головна
  • У Харкові плату за обслуговування внутрішньобудинкових систем з тепла та гарячої води тепер нараховує ХТМ
11:59, 11 серпня
Надійне джерело

У Харкові плату за обслуговування внутрішньобудинкових систем з тепла та гарячої води тепер нараховує ХТМ

КП «Харківські теплові мережі» нараховуватиме плату за обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання та постачання гарячої води.

Як повідомили у КП «ХТМ», раніше плата за обслуговування внутрішньобудинкових систем (ВБС) включалася до тарифу КП «Жилкомсервис». КП «Харківські теплові мережі» було підрядною організацією з обслуговування ВБС у КП «Жилкомсервіс».

Наразі у зв’язку зі зміною у законодавстві, КП «Жилкомсервіс» не буде надавати послуги з обслуговування внутрішньобудинкових систем. З 1 липня 2022 року ці послуги надаються споживачам безпосередньо КП «Харківські теплові мережі».
З 1 липня КП «Харківські теплові мережі» виконало нарахування плати за послуги з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання та внутрішньобудинкових систем постачання гарячої води.

Технічне обслуговування складається з комплексу робіт, спрямованих на підтримку справності елементів системи чи заданих параметрів та режимів роботи обладнання внутрішньобудинкових систем за допомогою огляду, налагодження, регулювання і випробування систем, заміни швидкозношуваних елементів, заправки витратними матеріалами, змащення тощо та не включає обслуговування вузлів комерційного обліку (наказ Мінрегіону від 15.08.2018 р. № 219).

Вартість послуги з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем зазначена у Публічному договорі з технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових систем теплопостачання багатоквартирних будинків житлового фонду комунальної та інших форм власності та у Публічному договорі з технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових систем постачання гарячої води багатоквартирних будинків житлового фонду комунальної та інших форм власності (розміщені на сайті www.hts.kharkov.ua), а саме:

-0,818 грн/кв. м - вартість послуги з технічного (у тому числі з аварійного) обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання;
- 0,266 грн/кв. м - вартість послуги з технічного (у тому числі з аварійного) обслуговування внутрішньобудинкових систем постачання гарячої води.

Тобто плата за послуги з технічного обслуговування ВБС для квартири опалюваною площею 30 кв. м становить:

- обслуговування ВБС теплопостачання: 0,818 грн/кв. м*30 кв. м = 24,54 грн;
- обслуговування ВБС постачання гарячої води: 0,266 грн./кв. м*30кв. м = 7,98 грн.

У ХТМ зазначили, що технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання та постачання гарячої води дозволить забезпечити стабільну роботу системи та обладнання в умовах складного опалювального сезону 2022-2023 рр.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Харків #тепло #горячавода #ХТМ #оплата
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...