• Головна
  • Перший круглий стіл щодо відновлення ланцюгів постачання галузі харчової промисловості відбудеться 20 травня 2022 р.
Новини компаній
17:00, 17 травня 2022 р.

Перший круглий стіл щодо відновлення ланцюгів постачання галузі харчової промисловості відбудеться 20 травня 2022 р.

Новини компаній

Вже за три дні відбудеться перший вебінар із серії онлайн круглих столів для представників логістики щодо обговорення питань відновлення ланцюгів постачання галузі харчової промисловості в умовах воєнного та післявоєнного стану в Україні.

Круглий стіл на тему “Місце управління товарними запасами у концепції Supply Chain під час війни” розкриє питання:

  • Формування асортименту, виходячи з пропозицій на ринку та потреби забезпечити покупців необхідними товарами у магазині.
  • Практичні поради по закупівлі товарів під час війни для продуктового рітейлу без участі автозамовлення.
  • Особливості функціонування ланцюга постачань FMCG у період військового стану
Перший круглий стіл щодо  відновлення ланцюгів постачання галузі харчової промисловості  відбудеться 20 травня 2022 р., фото-1

Модератор круглого столу: Євген Нікушин, Топ-практик логістики з більш ніж 20-річним досвідом, модератор та найкращий спікер Всеукраїнського Дня Логіста, директор з логістики компанії FADO.

Серед спікерів: директор Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) Ксенія Сидоркіна, директор з логістики мережі “Варус” Юрій Поєнко, директор з маркетингу "Київхліб” Лілія Комарова, директор з логістики холдингу “Молочний Альянс” Андрій Алексєєв.

Заходи ініційовано та проводяться компанією TradeMasterGroup за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) у травні-червні в режимі онлайн.

Метою проекту є залучення представників логістичної галузі з усіх областей України, де почали працювати ланцюги поставки і планується налагодження життєдіяльності населення, до обміну досвідом з логістами-експертами щодо відновлення та налагодження логістичних ланцюгів постачання після війни, глибокої кризи та впровадження новітніх технологій.

До участі запрошуються спеціалісти з логістики, які працюють у компаніях виробниках, ритейлерах та дистрибуторах харчових продуктів, логістичних компаніях та тих, що надають послуги і рішення з логістики.

Наступні круглі столи відбудуться в період з 24 травня по 3 червня 2022 р., зокрема:

  • 24 травня 2022 р. (з 16:00 до 18:30) учасники круглого столу розглянуть “Практичні рішення з оптимізації складської логістики на основі реальних змін в умовах воєнного положення”.

  • 27 травня 2022 р. (з 16:00 до 18:30) темою заходу стане “Оптимізація транспортної логістики за часів воєнних подій”.

  • 31 травня 2022 р. (з 16:00 до 18:30) запрошуються учасники для обговорення питань щодо “Організації роботи персоналу в умовах воєнного стану”.

  • 3 червня 2022 р. (з 16:00 до 18:30) відбудеться онлайн зустріч з питань “Загальної перебудови роботи бізнес моделі компанії, запровадження алгоритмів, які дозволяють приймати рішення максимально швидко”.

Серед спікерів 2 - 5 круглих столів: директор з логістики Володимир-Волинської птахофабрики, ТМ «Епікур», «Чеботурочка» Володимир Дудін, директор департаменту логістики ARDIS Group Ігор Матвеєв, директор з логістики Fozzy C&C ТОВ "Експансія" Олександр Бабай, керівник департаменту логістики PrpsiCo Україна Артем Попенов, СЕО в ПрАТ "Івано-Франківська харчова фабрика Тетяна Ребчук, співвласник компанії ПрАТ "Івано-Франківська харчова фабрика" Марія Домчак, експерт Комісії з митних питань при Громадській Раді ДФС у м. Києві, радник з митних питань Громадської спілки «Брокерський сектор» та провідний експерт компанії «Незалежна Митна Агенція» Валерій Губарев, генеральний директор роздрібної мережі "Економ Плюс" (Мережа магазинів "Эконом") Володимир Матяш, співзасновник "ВЕСТА-ЛІДЕР" Віктор Сидоренко та ін.

Учасники круглих столів отримають відповіді на актуальні питання щодо ведення бізнесу в умовах сьогодення, зможуть ставити спікерам питання та приймати участь в обговоренні і дискусіях. По завершенню серії вебінарів учасникам буде надано доступ до їх відео-записів, а також звіт у вигляді альманаху, якій міститиме презентації та тези виступів, висновки і запропоновані рішення для подальшого використання та імплементації у власний бізнес.

Вартість участі становить 100 грн (участь в 1 круглому столі) і 200 грн (від 2 до 5 круглих столів) та перераховується компанією TradeMasterGroup на потреби Збройних Сил України. Таким чином, учасники автоматично роблять свій важливий внесок у підтримку ЗСУ. Звіт про перерахування коштів українській армії буде опубліковано за результатами проведення усієї серії заходів у звітному альманасі, який отримають учасники.

Разом з тим, для тих учасників, які опинились в скрутному становищі, безпосередньо постраждали від російської агресії, чий бізнес не витримав складні умови воєнного стану та які не мають можливості оплатити квиток, компанія TradeMasterGroup передбачила квоти у кількості 100 безоплатних місць.

Ознайомитись детально із програмою круглих столів, спікерами, зареєструватись та придбати квитки можна за посиланням https://bit.ly/USAID2022, або заповнивши онлайн-форму ТУТ. При реєстрації вкажіть код реєстрації: M-USAID.

Запрошуємо до участі!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...