• Головна
  • Датагруп-Volia підключатиме до безкоштовного інтернету центри для внутрішньо переміщених осіб
Новини компаній
11:00, 13 травня 2022 р.

Датагруп-Volia підключатиме до безкоштовного інтернету центри для внутрішньо переміщених осіб

Новини компаній

Із перших днів війни компанія Датагруп-Volia поставила собі завдання, забезпечити якісним та безкоштовним зв’язком людей, що зараз вимушені переховуватись від ворожих обстрілів у найближчих бомбосховищах.  Так, із 24 лютого до високошвидкісного інтернету нами підключено вже більше 400 бомбосховищ по всій країні та вже понад 100 прихистків у Києві. 

Але бомбосховища, нажаль, не єдині місця де зараз вимушені перебувати українці, переховуючись від війни. За даними ООН близько 7 мільйонівнаших співвітчизників були вимушені покинути власні домівки та шукати прихисток у інших регіонах країни. Саме тому компанія Датагруп-Volia ініціювала додаткову програму по підключенню до безкоштовного високошвидкісного інтернету гуманітарних центрів для внутрішньо переміщених осіб.

«Надійний та якісний зв'язок для «переселенців», є однією із перших нагальних потреб наряду із їжею та дахом над головою. Дуже важливо підтримувати зв'язок із рідними, що залишились у зонах бойових дій, а також дізнаватись про останні новини. Також діти повинні мати змогу продовжувати навчання у режимі онлайн, щоб після перемоги допомагати нам відбудовувати нашу країну. Саме тому, ми прийняли рішення забезпечити цих людей безкоштовним та якісним зв’язком» - прокоментували ініціативу у компанії Датагруп-Volia.

Тож, якщо ви наразі перебуваєте у центрі компактного проживання внутрішньо переміщених осіб та не маєте там якісного інтернету. Вам потрібно звернутись за електронною поштою Shelter@volia.comСпеціалісти компаніїоцінятьтехнічнуможливість та зроблять все можливе, аби якнайшвидше приїхати до вас та провести безкоштовне підключення.

Також,у компанії нагадують, що для усіх українців відкрито безкоштовний доступ до 22 інформаційних телеканалів, через онлайн додаток VoliaTV. Тож слідкуйте за новинами де б ви не були. Все буде Україна!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Volia
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...