• Головна
  • На Херсонщині окупанти відбирають у фермерів та вивозять в анексований Крим сільськогосподарську продукцію
18:34, 3 травня 2022 р.

На Херсонщині окупанти відбирають у фермерів та вивозять в анексований Крим сільськогосподарську продукцію

З початку квітня на території Херсонської області окупанти відбирають у фермерів та вивозять в анексований Крим сільськогосподарську продукцію. Під виглядом «налагодження економічних зв’язків», відібране продовольство реалізується на ринках півострова по цінам нижчим ніж тих, які економічно встановилися в даному регіоні.

Також, наявні повідомлення про примушування військовими рф фермерів віддати до 70% майбутнього врожаю.

Наразі, окупантами розіслано повідомлення фермерам Херсонщини, аби останні підготувалися до проведення перереєстрації своїх підприємств за російським законодавством. Також, сільгоспвиробники повинні надати окупаційній владі інформацію стосовно кількості земель, що перебувають у користуванні та розмірів залишків продукції на складах.

Очевидно, що російські окупанти планують не тільки грабувати українців та їхню землю, а й легітимізувати свої загарбницькі дії. Після введення рубльової зони та перехід підприємств на функціонування за нормами російського законодавства, рф намагатиметься створити картинку про «офіційне» визнання своїх військових адміністрацій представниками Херсонщини.

Під загрозою не тільки втрати заробленого власною працею майна та техніки, а й фізичної розправи, сільгоспвиробники херсонщини будуть цинічно використані окупантами в агресії проти України.

Звісно, що весь цивілізований світ бачить та розуміє істинний характер дій рф, але машина пропаганди буде й надалі вибілювати свої агресивні дії перед власним народом і рекрутувати все більше людей для участі в цій кривавій війні проти України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Херсонщина #окупанти #фермери
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...