
21:57, 28 квітня 2022 р.
Армія РФ із артилерії вдарила по районах Харкова: дві людини загинули, четверо - поранені
Під вогнем окупантів продовжують гинути мирні жителі Харкова.
28 квітня загарбники із артилерії обстріляли Київський і Немишлянський райони міста. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.
Олег Синєгубов заявив, що внаслідок обстрілів загинули двоє мирних мешканців, четверо харків’ян поранені.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:30
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
13:20, Вчора
13:18, 1 червня

Коментарі