• Головна
  • Про що свідчить невербаліка учасників першого раунду перемовин між Україною і Росією
23:46, 28 лютого 2022 р.

Про що свідчить невербаліка учасників першого раунду перемовин між Україною і Росією

Аналіз невербаліки (те, що неможливо контролювати на відміну від слів і що чітко показує внутрішні емоції) представників делегацій, учасників перемовин у Білорусі провела доктор філологічних наук, спеціалізація НЛП, спін-докторинг та профайлінг.

Такий аналіз опублікований у Телеграм-каналі "Верховна Рада України".

Наскільки впевнений у собі Подоляк (навіть не зважаючи на мікрофон російського ТБ, який йому мало не в обличчя прилетів перед його словами), наскільки він дивиться на журналістів, і наскільки він впевнено говорить, - настільки ж не впевнений у собі Мєдінський, який дивиться бозна куди, а не перед собою. 

Подоляка явно дістало те, що відбувається, він не отримав того, що хотів, але він і розумів, що не отримає одразу, - але і інша сторона не отримала бажаного, і він про це каже з позиції сили. Плюс, він прийшов до журналістів сам і спокійно чекав, поки вони будуть готові, хоч його це і дістало. Рівний голос, рівні фрази, чудове інтонування з акцентами на потрібному. 

Мєдінський змучений, навіть підкреслив, як довго перемовини тривали, і невпевнений, у нього щось пішло не так, як він очікував, - він навіть стояти рівно не може і з ноги на ногу переминається. І навіть прийти сам не зміг. Паузи, повтори, тавтології. Він не очікував того, що не отримає бажаного, і не знає, як про це розказувати "руководітєлям".

Як на мене, от для нас - це хороший результат.

Аналіз провела доктор філологічних наук, спеціалізація НЛП, спін-докторинг та профайлінг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривийРіг #харків #новини #0564ua #057.ua #війна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...