• Главная
  • Як підключити проектор до ноутбука?
Новости компаний
15:00, 30 августа

Як підключити проектор до ноутбука?

Новости компаний

uplj0cxfAVr_TVOn002zKI3bQpEbH7rUd3sLv6HBjeMBtg_1jEoLcL1Fpa2ab9ubxvOSi3EHRfBzTxQ2XgYLnCLZ3uRsoYNA8TDk8sENuPitpjC4SIkIGwAcJIApzbo4ZCbgAKcI=s0

На маленькому екрані ноутбука досить незручно переглядати фільми. Тому багато любителів кіно обирають проектори, які можна приєднати до ПК та вивести зображення на великий екран. Пристрій може підключатися через HDMI або Wi-Fi. Сучасні ж пристрої можуть під’єднуватися до комп’ютера не лише за допомогою кабелю, але й бездротовим способом.

Підключення через HDMI

Для такого варіанта буде потрібен сам кабель HDMI. В більшості пристроїв він присутній у комплектації. Потрібно визначитися з довжиною кабелю, особливо якщо сам проектор закріплено на кронштейни під стелею. Довжина дроту повинна складати не менше 2,5 м.

Для початку потрібно з’єднати два пристрої за допомогою HDMI. Краще робити це при відключеній техниці, щоб не пошкодити роз’єми.

Далі переходять до налаштувань підключення. В операційній системі Windows для цього є функція використання двох дисплеїв. Тобто картинка може відображатися і на ноутбуку, і на екрані проектора.

Для активації функції потрібно вибрати Пуск/Система/Дисплей/Кілька дисплеїв. Після натискання кнопки «Виявити» підключений гаджет знаходиться системою.

Є ще більш простий спосіб: через використання комбінації клавіш Win+P. Збоку на екрані з’являється вікно інтерфейсу, за допомогою якого можна обрати один з режимів:

  • лише комп’ютер;

  • дублювати — на два пристрої;

  • розширити — пів екрану на комп’ютері, пів на проекторі;

  • лише проектор — дисплей ПК вимикається.

Як тільки HDMI від’єднується, зображення автоматично переходить на ноутбук.

Підключення через WI-Fi

Набагато зручніше підключати гаджет саме таким способом. Це вирішує проблему короткого кабелю. Для цього потрібно перейти в Пуск/Система/Дисплей/Підключитися до бездротового екрану. Залишається лише дочекатися синхронізації девайсів по Wi-Fi.

Підключення таким способом може не відбутися з першого разу. Пристрої обмінюються даними за допомогою кодованого сигналу, тому для роботи може знадобитися кілька спроб.

Бездротові можливості підключення забезпечують не всі моделі проекторів, а лише моделі з бездротовим модулем, наприклад, проектор Acer XD1320Wi. 

Підключення через Bluetooth

Сучасні портативні проектори як-от компактний Acer C250i у незвичному корпусі з багатьма гранями,  забезпечують зручне підключення по протоколу Bluetooth. Загалом процес підєднання не відрізняється від інших приладів. Увімкніть Bluetooth на смартфоні чи мобільному ПК, зробіть у налаштуваннях пристрій видимим для пошуку, переведіть проектор у режим парування. Як тільки його буде знайдено з ноутбука — підтвердіть сполучення двох пристроїв. Після підключення  можна відразу розпочинати трансляцію фото чи відео на великому екрані.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...