• Головна
  • Ціна газу у тарифі «ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ» у липні не збільшиться і становитиме 7,99 грн за кубометр
Новини компаній
09:00, 30 червня 2021 р.

Ціна газу у тарифі «ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ» у липні не збільшиться і становитиме 7,99 грн за кубометр

Новини компаній

Ціна газу у тарифі «ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ» у липні не збільшиться і становитиме 7,99 грн за кубометр. Про це повідомили у відділі продажів фізичним особам ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ», яке працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ». За словами спеціалістів компанії, станом на кінець червня вже 2,5 тисячі клієнтів змінили свої базові тарифи та перейшли на «ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ».

Фахівці віддділу продажів нагадали, що розмір щомісячного платежу по цьому тарифу у кожного споживача різний, бо він залежить від обсягу газу, спожитого торік, та від місяця переходу на тариф.

Щомісячний платіж розраховується за такою формулою:

  • річний об’єм спожитого газу потрібно помножити на фіксовану на рік ціну газу (7,99 грн) та поділити на кількість місяців, що залишились до кінця дії тарифу.

Калькулятор на сайтіhttps://rivnomirnyi.gaszbut.com.ua/ компанії допоможе швидко розрахувати свій приблизний щомісячний платіж. А щоб дізнатися точний щомісячний платіж, потрібно залишити заявку на тому ж сайті – менеджер компанії зв’яжеться з клієнтом та повідомить обраховану суму.

Тариф «ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ» діятиме до 30 квітня 2022 року.

Після завершення дії тарифу менеджери «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» розрахують різницю між об'ємом фактично спожитого газу та об'ємом газу, за який сплатив клієнт. Фактичний об'єм спожитого газу буде визначений на підставі даних лічильника споживача. Якщо клієнт використав менше газу, ніж оплатив, надлишок коштів залишиться на його особовому рахунку як переплата на майбутній період. Якщо ж більше, то за цей обсяг газу потрібно буде доплатити за фіксованою в тарифі ціною – 7,99 грн за кубометр.

Ціна газу у тарифі «ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ» у липні не збільшиться і становитиме 7,99 грн за кубометр, фото-1

Інформація про остаточний розрахунок буде наведена у платіжці за квітень 2022 року.

За словами фахівців компанії, перехід на «ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ» жодним чином не вплине на призначення державної допомоги, адже у травні правила призначення субсидій було змінено. Відтепер грошову допомогу від держави будуть виплачувати виключно у готівковій формі. Розмір субсидії розраховується раз на рік за соціальними нормативами і не залежатиме від того, який газовий тариф у споживача.

Спеціалісти компанії також наголосили на тому, що немає жодниїх ризиків втратити кошти при переході з тарифу «ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ» на інший тариф. Раз на місяць кожен споживач може змінювати свій тариф на будь-який інший. Якщо клієнт приєднався до тарифу «ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ» та вже сплатив перші щомісячні платежі, а потім вирішив змінити тариф, то залишок коштів залишиться на особовому рахунку споживача як переплата і його можна буде використати для оплати газу за іншим тарифом.

Перейти на «ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ» можна у відділеннях «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» або Клієнтських просторах 104.ua (адреси тут https://kh.gaszbut.com.ua/ua/contacts/id/kontakti-tov-harkivgaz-zbut-16446 ) або іншими зручними способами:

  • залишити заявку на сайті «ТВІЙ ГАЗЗБУТ»;

  • за допомогою телефону 057-728-93-04;

  • через Viber-bot 7104ua.

Для зміни тарифу потрібні копії таких документів: паспорт, ідентифікаційний код та документ, що засвідчує право власності на житло.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Харківгаз збут #Харьковгаз сбыт #ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ #ТВОЙ ГАЗ РАВНОМЕРНЫЙ ПЛАТЕЖ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...