• Головна
 • Вже не таємниця: Харків став містом, де відкрили 100-й ювілейний ресторан МакДональдз
Новини компаній
16:00, 21 травня 2021 р.

Вже не таємниця: Харків став містом, де відкрили 100-й ювілейний ресторан МакДональдз

Новини компаній
Вже не таємниця: Харків став містом, де відкрили 100-й ювілейний ресторан МакДональдз, фото-1

Ювілейний ресторан відкрився у Харкові, в новому ТЦ Нікольський. 

Компанія послідовно дотримується оголошеної стратегії посилення присутності в регіонах

21 травня у Харкові, в новому ТЦ Нікольський за адресою вул. Пушкінська, 2А, відкрився 100-й ювілейний ресторан МакДональдз. Це вже 12 ресторан компанії у місті, а перший заклад відкрився ще в 1997 році. Новий ресторан представлений у форматі фудкорту. 

Протягом 2020 року майже 9,5 млн клієнтів відвідали ресторани МакДональдз у Харкові. Загалом за роки присутності в Україні, компанія інвестувала у будівництво і відкриття нових закладів, а також реновацію наявних майже 300 млн доларів США. У планах МакДональдз – майже 42 млн доларів США інвестицій у 2021 році та активний розвиток у регіонах. Відкриваючи ресторан, компанія інвестує в розвиток місцевої громади, налагодження співпраці з локальними постачальниками та формування системи кругової роботи з відходами через пошук партнерів у регіоні.

Що пропонує новий заклад: 

 • 7 терміналів самообслуговування, які дозволять клієнтам без поспіху оглянути всі страви з меню в електронному форматі, зробити замовлення та оплатити його за допомогою картки, після чого забрати страви у зоні видачі.

 • Обслуговування за столиками –  відвідувач замовляє страви на касі, а потім чекає на замовлення за столиком. У табличку з номером замовлення вмонтовано датчик з геолокацією, щоб працівники, які виносять замовлення, чітко знали, де сидить гість. Точну локацію клієнта зображено на спеціальному моніторі, що пришвидшує сервіс і робить перебування в закладі ще комфортнішим.

 • Робота касової зони передбачає розділення кас на дві частини: для замовлення і для отримання страв. Так відвідувачі не заважатимуть один одному. 

 • В залі працюють експерти з гостинності, вони відповідають за дружню атмосферу в закладі, їхнє завдання – турбуватися про кожного клієнта: допомогти родині у пошуку вільного столика або зробити замовлення на терміналі самообслуговування, підказати клієнту, де можна підзарядити гаджет та слідкувати за дотриманням заходів із безпеки й гігієни. 

 • Кухня працює у форматі «приготовано для тебе». Клієнти мають можливість при замовленні додавати або прибирати інгредієнти зі страв на свій смак.

Наступні відкриття ресторанів МакДональдз плануються у Білій Церкві, Запоріжжі, Києві, Луцьку та Хмельницькому. 

А чи ви знали, що: 

 • Україна стала 102-ю країною, де відкрились ресторани МакДональдз.
 • Перший ресторан МакДональдз відкрити 24 травня 1997 року на м. Лук’янівська у Києві.
 • Найбільш популярними закладами є ресторани на Вокзальній площі в Одесі та в Києві  – традиційно вони входять до найбільш відвідуваних серед 35 тисяч ресторанів МакДональдз у світі.  
 • Кожна страва в МакДональдз проходить близько 100 перевірок на різних етапах приготування.
 • Стандарт обслуговування з моменту оплати замовлення до його отримання у залі становить 90 секунд, а на МакДрайв  120 секунд. 
 • 60% постачальників МакДональдз  це українські виробники. 
 • Безпека і здоров’я клієнтів  №1 у меню МакДональдз. Працівники що три години змінюють маски, а рукавички — щогодини. Усі поверхні в залі та кухні дезінфікуються кожні чотири години.
 • Найулюбленіші страви українців — Біг Мак, картопля фрі, МакФлурі і кава лате.
 • В МакДональдз Україна працює близько 10 тисяч людей, з яких 60% становлять жінки.

________________________________________________________________________________

Про МакДональдз в Україні

МакДональдз в Україні — лідер серед ресторанів швидкого обслуговування. Перший заклад відкрито 24 травня 1997 р. в Києві. Компанія налічує 100 ресторанів у 22 містах України. Компанія щорічно входить до переліку 100 найбільших платників податків в Україні, а також до переліку найкращих роботодавців. МакДональдз в Україні — партнер-засновник і найбільший корпоративний партнер «Фундації Дім Рональда МакДональда» в Україні.

Додаткову інформацію ви знайдете на офіційній сторінціmcdonalds.ua, а останні новини — у наших соціальних мережах:https://www.facebook.com/McDonaldsUA/ та instagram.com/mcdonaldsukraine/.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...