• Головна
  • Як зробити Автоцивілку максимально вигідною?
Новини компаній
11:00, 13 липня 2020 р.

Як зробити Автоцивілку максимально вигідною?

Новини компаній

Автоцивілка - обов'язковий поліс для всіх автовласників в Україні. Як зробити так, щоб обов'язкова Автоцивілка забезпечила не тільки захист, а й приємні бонуси? Розбираємося разом зі страховою компанією ARX.


«Антивірус» у подарунок - захист від COVID-19

Подбати про авто і одночасно про життя і здоров'я - правда, вдала інвестиція? З 1-го липня ARX запустила акцію, при якій всі роздрібні клієнти, які куплять або відновлять Автоцивілку в компанії, отримають в подарунок поліс страхування життя "Антивірус".

 Це поліс, що покриває ризик смерті по будь-якої причини і ризик госпіталізації з пневмонією будь-якого типу (в тому числі викликаної Covid - 19). Термін дії подарункового поліса Антивірус становитиме 3 місяці, а страхова сума - 25 тис.грн. Акція триватиме 2 місяці, до 1.09.2020. Оформлення поліса «Антивірус» відбувається автоматично при покупці Автоцивілки, без додаткової мороки.

Оскільки ситуація з кількістю інфікованих в Україні не поліпшується, то такий подарунок для клієнтів компанії буде вкрай актуальним.

Гнучка тарифікація

Автоцивілка в Україні - продукт досить стандартний, з обмеженнями в плані покриття. Проте навіть за базовим ОСЦВ можна успішно конкурувати, пропонуючи гнучку тарифікацію, що враховує максимальну кількість параметрів, які впливають на ціну.

Починаючи з минулого року ARX, практично єдина в Україні, застосовує сегментований підхід в розрахунку страхового платежу по ОСЦВ. Цей підхід враховує вік автомобіля, вік власника автомобіля і інші параметри, що дозволяє  клієнтам отримувати індивідуальний підхід і справедливу ціну.

Дистанційний продаж

З огляду на непросту ситуацію з коронавірусів, Автоцивілку можна придбати онлайн - і онлайн же отримати подарунок. В даний час частка полісів, що купуються на сайті ARX-близько 7%. Якщо ж говорити про оффлайн продажі, це також може бути дистанційна продаж, коли співробітник компанії або агент випускає електронний поліс. При цьому клієнт може перебуває вдома і підписати поліс за допомогою одноразового коду. В останні місяці частка електронних полісів в ARX прагне до 80%.

Зручність покупки

Розрахувати вартість страховки авто онлайн можна в кілька кліків на сайті компанії. Оплатити онлайн і отримати поліс на e-mail  - всього лише за 5-7 хвилин. При цьому готовий поліс ви також отримуєте онлайн, таку послугу пропонують далеко не всі компанії, багато хто до цих пір вибирають паперовий варіант.

Сам процес покупки на сайті досить простий-інформація подана в доступній формі, а при введенні номера машини автоматично підтягується основна інформація, необхідна для оформлення поліса онлайн. Крім того, покупцеві відразу запропонують все опції ОСАГО, яких у компанії кілька, з можливістю вибрати додаткові покриття (звичайного поліса ОСАЦВ по ряду причин часто буває недостатньо).

Крім легкових авто, пропонується страхування вантажних автомобілів ОСАГО і онлайн страхування мотоцикла.

Дистанційне врегулювання і виплати

Клієнти ARX ніяк не відчули впливу карантину. Процеси врегулювання і обслуговування тривали в звичайному режимі, завдяки інвестиціям, який компанія зробила свого часу в розвиток технологій дистанційного обслуговування клієнтів і IТ рішення.

 Введення карантину не вплинуло і на виконання зобов'язань за договорами страхування: компанія виплачували і продовжує виплачувати в середньому по 1,5 млн. грн. в день в сегменті автострахування.

За другий квартал 2020 року сума страхових виплат фізичним особам за Автоцивілці склала понад 20 млн гривень

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...