Друк візиток: відповіді на найчастіші запитання

Дуже часто при замовленні дизайну та друку візиток ви стикаєтесь з масою запитань, цим самим витрачаючи багато свого дорогоцінного часу. Як спростити цей процес?

Наша поліграфія займається друком візиток з 2002 року, тому ми чудово знаємо, що вас хвилює, що ви любите та що б ви хотіли знати для пришвидшення замовлення на друк візиток.

Друк візиток: відповіді на найчастіші запитання, фото-1
  • Якого розміру візитки?

Стандартний розмір візитки 90*50 мм, євро візитка - 85*55 мм. Також вона може бути унікальної форми та розміру при додатковому замовленні висічки. Друк візитки може бути із заокругленими кутами.

  • Яка товщина візитки?

Поліграфія DPI.UA пропонує стандартний друк візиток  - 300 чи 350 грам/кв.м на крейдованому папері. Також у нас доступний друк візиток на дизайнерському картоні та друк товстих візиток (товщина 800 мікрон).

  • "У мене немає макету, що робити?"

Ми створимо дизайн макету «під ключ», який ви зможете використовувати довгий час та замовляти новий друк візиток в потрібний момент.

  • "Друк візиток можливий, якщо я маю готовий макет?"

Ми здійснюємо друк візиток по вашому макету, вносимо правки у готові макети, або ж ви «підганяєте» його під параметри, які вказані у наших вимогах до макетів, вказаних на сайті.

  • "Мені подобається особливі візитки, з унікальними особливостями. Що ви порадите?"

Ми запропонуємо вам збагатити друк візиток одним із післядрукарських процесів: тиснення фольгою, конгрев, вибірковий лак, висічка нестандартної форми, товсті візитки. Друк на дизайнерському картоні різних текстур зробить візитку приємною на дотик та вигляд її стає в рази кращим.

  • Як захистити візитку від пошкоджень чи вигорянь?

Захистити візитку від механічних пошкоджень можна за допомогою матової чи глянцевої ламінації, а від вигорання - покриттям УФ лаком (лаковий шар особливо збагатить вашу візитку благородним блиском та насиченістю кольорів).

  • Що повинно бути розміщено на візитці?

Друк візиток: відповіді на найчастіші запитання, фото-2

Правильно розставлені тестові блоки, виділення основного від другорядного - головна ціль макету. Дизайнер знає всі тонкощі, створив сотню макетів, тому щоб не помилитися у такій важливій справі, довіртеся професіоналу.

  • Як швидко можна виконати друк візиток?

Швидкість виконання вашого замовлення залежить від складності дизайну, наявності післядрукарських процесів. В середньому це від 1 до 4 днів.

Чи знайшли ви відповідь на власні питання? Якщо залишилися не розкритими питання, ми з радістю відповімо на них та надрукуємо візитку вашої мрії!

Типографія DPI.UA

https://dpi.ua/print-vizitki-ua

+38 097 202 03 11

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии