Більше тисячі студентів що поки навчаються у Львівському нацуніверситеті ветеринарної медицини та біотехнологій ім.. С.З.Гжицького 19 лютого вийшло під стіни обласної ради на акцію протесту. Молодь ще раз просить їх заклад не приєднувати до аграрного університету. Нагадуємо що Львівська обласна газета в своєї рубриці Новости Львова вже повідомила про те що депутатами на сесії Львівської облради було прийнято звернення до українського президента та прем'єр-міністра України щодо збереження однієї з найстарших освітніх установ такого самого профілю на всьому Сході Європи - Львівського нацуніверситету ветеринарної медицини ім. С.З.Гжицького.

Громадськість Львівщини подіями по реорганізації Львівського ветеринарного університету глибоко стурбована. Це планується виконати напрямом його приєднання до також національного Львівського аграрного університету, що розташований в 12 кілометрах від м. Львова в м. Дубляни. Про злиття цих двох навчальних закладів в наказі Міністерства агрополітики, як зазначають депутати,  вимоги і побажання колективу та студентів Львівського нацуніверситету біотехнологій та ветеринарної медицини не враховані. Як наслідок, виникає загроза скорочення факультетів і кафедр до третини, хоча недавно оптимізація структури університету вже була проведена. Все це створює соціальну напругу в університеті, студенти проводять щотижня організовані походи до Львівської облдержадміністрації, закликають громадськість міста Львова та засоби масової інформації до підтримки.

Студенти що навчаються у Львівському ветеринарному університеті разом з викладачами вийшли мітингувати проти «поєднання» двох освітніх установ. За словами мітингуючих, студенти-ветеринари такого об'єднання не допустять. Це просто нонсенс. Що планують об'єднувати два університети студентів навіть не попередили. Студенти будуть виходити до тих пір на акції протесту, поки це рішення не скасують. Студентів навіть деякі викладачі підтримують, що пообіцяли теж ходити на мітинги. Студенти-ветеринари вже вп'яте виходять на акцію протесту. Більшість мітингувальників на цей раз прийшло на мітинг в білих халатах. Молодь тримала плакати та транспаранти з написами: « Ні злиттю!», «Депутати! Захистіть нас. Ми - Ваші діти », « Ми проти об'єднання! ».  Всі ці люди  не хочуть бути студентами іншого ВНЗ - аграрного університету. До речі, вчора ми зустрілися з головою обласної ради і він нас підтримав, - зазначив Андрій Мудрий, співорганізатор мітингу.Тим часом депутати Львівської обласної ради під час сесії звернулися до Президента та Прем'єр-міністра України, щоб зберегти університет ветеринарної медицини.