• Головна
  • У Харкові відкрилися торговельно-розважальні центри. Нові правила роботи
Новини компаній
13:00, 12 травня 2020 р.

У Харкові відкрилися торговельно-розважальні центри. Нові правила роботи

Новини компаній

Харків’яни знову можуть відвідувати торговельно-розважальні центри. Вони відкрилися в рамках послаблення карантинних обмежень з 11 травня. Працюють магазини і літні майданчики кафе та ресторанів, але все ще закриті кінотеатри та розважальні зони.

Також з 11 травня уряд дозволив відновити роботу закладам громадського харчування на винос, закладам побутового обслуговування, перукарням, стоматологічним кабінетам, магазинам непродовольчих товарів, зокрема й у ТРЦ та деяким іншим.

Працівники і клієнти цих закладів мають дотримуватися карантинних обмежень. Так, на вході до магазину чи ТРЦ розміщені матеріали про профілактику covid 19 та антисептики, якими можна користуватися до та після відвідування закладу.

Найважливіша зміна в тому, що ми запровадили більш щільний графік прибирання та дезінфекції всіх місць загального користування у центрі: миття підлоги, ліфтів, поручнів на ескалаторах тощо тепер робимо частіше, ніж до цього, — перелічує директор компанії “Аксіома”, яка володіє ТРЦ “Французький бульвар” Ігор Сбітнєв. — А гостей просимо з розумінням поставитися до карантинних обмежень”.

Наприклад, пояснює директор, у магазинах дистанція між покупцями має бути мінімум 1,5 метри і одночасно тут може перебувати максимум одна людина на 10 кв. м. Всі клієнти мають бути в масках чи респіраторах, а продавці - ще й у рукавичках.

“Щодо кафе та ресторанів, то вони можуть працювати виключно на винос за попереднім замовленням або на літніх терасах з дотриманням відстані між місцями не менше ніж 1,5 метра, — продовжує представник “Французького бульвару”. — За одним столом можуть сидіти не більше двох гостей, заборонена видача паперових меню (вони мають розміщуватися стаціонарно на столиках або на вході), працівники мають носити маски або респіратори і рукавички, а в зоні обслуговування для клієнтів мають бути доступні антисептики”.

У харківських торгово-розважальних центрах вже зустріли першу хвилю відвідувачів після вимушених “канікул”. Так, Ігор Сбітнєв вважає, що харків’яни скучили за шопінгом і улюбленими стравами. “Не дивлячись на те, що вчора був вихідний, і у людей був вибір: сходити погуляти в парк чи до ТРЦ - досить багато людей обрали саме ТРЦ. Найбільше харків’яни вчора хотіли потрапити у Макдональдз, хоча в нас МакДрайв працював і під час карантину. А от з магазинів черги зібралися біля New Yorker та  Marks & Spencer - напевне тому, що це єдині магазини цих брендів у Харкові, і їхнім шанувальницям і шанувальникам вже не терпілося побачити нові колекції вживу, а не тільки онлайн”.

Разом з “Французьким бульваром” у Харкові відкрилися інші ТРЦ: “Дафі”, “Караван”, “Магеллан” тощо.

Нагадаємо, що раніше ТРЦ “Французький бульвар” передав двом харківським лікарням 850 000 грн на боротьбу з коронавірусом.

В Харькове открылись торгово-развлекательные центры. Новые правила работы

Харьковчане снова могут посещать торгово-развлекательные центры. Они открылись в рамках послабления карантина с 11 мая. Работают магазины и летние площадки кафе и ресторанов, но все еще закрыты кинотеатры и развлекательные зоны.

Также с 11 мая правительство разрешило возобновить работу заведениям общественного питания на вынос, заведениям бытового обслуживания, парикмахерским, стоматологическим кабинетам, магазинам непродовольственных товаров, в том числе в ТРЦ и некоторым другим.

Работники и клиенты этих заведений должны соблюдать ограничения, связанные с карантином. Так, на входе в магазин или ТРЦ размещены материалы о профилактике covid 19 и антисептики, которыми можно пользоваться до и после посещения заведения.

"Самое важное изменение в том, что мы ввели более плотный график уборки и дезинфекции всех мест общего пользования в центре: мытье полов, лифтов, перил на эскалаторах и др. теперь проводим чаще, чем до карантина, - перечисляет директор компании "Аксиома", которая владеет ТРЦ "Французский бульвар", Игорь Сбитнев. - А гостей просим с пониманием отнестись к карантинным ограничениям".

Например, объясняет директор, в магазинах дистанция между покупателями должна быть минимум 1,5 метра, и одновременно здесь может находиться максимум один человек на 10 кв. м. Все клиенты должны быть в масках или респираторах, а продавцы - еще и в перчатках.

"Если говорить о кафе и ресторанах, то они могут работать исключительно на вынос по предварительному заказу или на летних террасах с соблюдением расстояния между местами не менее 1,5 метра, - продолжает представитель "Французского бульвара". - За столом могут сидеть не более двух гостей, запрещена выдача бумажных меню (они должны располагаться стационарно на столиках или на входе), работники должны носить маски или респираторы и перчатки, а в зоне обслуживания клиентам должны быть доступны антисептики ".

В харьковских торгово-развлекательных центрах уже встретили первую волну посетителей после вынужденных «каникул». Так, Игорь Сбитнев считает, что харьковчане соскучились по шопингу и любимыми блюдами. "Несмотря на то, что вчера был выходной, и у людей был выбор: сходить погулять в парк или в ТРЦ - многие выбрали именно ТРЦ. Больше всего харьковчане вчера хотели попасть в Макдональдс, хотя у нас МакДрайв работал и во время карантина. А вот из магазинов большие очереди собрались возле New Yorker и Marks & Spencer - наверное потому, что это единственные магазины этих брендов в Харькове, и их поклонницам и поклонникам уже не терпелось увидеть новые коллекции вживую, а не только онлайн ".

Вместе с "Французским бульваром" в Харькове открылись "Дафи", "Караван", "Магеллан" и другие ТРЦ.

Напомним, что ранее ТРЦ "Французский бульвар" передал двум харьковским больницам 850000 грн на борьбу с коронавирусом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...