Медичні працівники Харкова та області отримали партію благодійної допомоги від мережі «Епіцентр» для запобігання поширенню COVID-19

Як зазначає Харківська обласна державна адміністрація та https://www.city.kharkov.ua, гуманітарну допомогу доставили до Міської клінічної лікарні №13. Медпрацівники отримали 50 тис. медичних масок, 2,5 тис. спеціальних захисних комбінезонів і 600 окулярів від компанії «Епіцентр К».

Як повідомив директор Департаменту охорони здоров'я Юрій Сороколат, засоби захисту рівномірно розподілять по лікувальних установах в залежності від навантаження, яке вони можуть понести у разі підвищення рівня захворюваності на коронавірус. За його словами, лікарям дуже потрібна підтримка та засоби захисту, тільки за останню добу COVID-19 підтвердили у п'яти медичних працівників міста Харкова.

«Ми доклали максимум зусиль, щоб у всіх лікувальних установах були підготовлені засоби захисту для лікарів, середнього та молодшого медичного персоналу. Визначено лікувальні установи першої хвилі і допоміжні, якщо буде зростати кількість хворих. Ми рівномірно забезпечуємо медустанови захисними засобами, тому що повинні захищати всіх медиків міста», – зазначив Юрій Сороколат і подякував соціально відповідальному бізнесу за допомогу.

Головний лікар Міської клінічної лікарні №13 Алла Бобейко повідомила, що 13-та лікарня – медустанова першої хвилі для прийняття хворих з підозрою на коронавірус. За її словами, засоби захисту у лікарів, які працюють на плановому прийомі, у стаціонарі, маніпуляції або реанімації – різні і прописані законодавчо. Зараз всі ланки персоналу забезпечені необхідним, але засоби захисту потрібно регулярно оновлювати. Над цим працює міська влада, бізнес і волонтери.

«Добре, що є взаємодія центральної, місцевої влади та бізнесу для подолання викликів. Маємо все для захисту, але потреба в них дуже велика, оскільки повинні регулярно їх міняти. Дуже важливо, щоб медпрацівники відчували підтримку і турботу. Бажаю всім здоров'я, а ми продовжимо працювати», – зазначила Алла Бобейко.

Загалом, лікарні Харківської області отримали допомогу у вигляді засобів забезпечення індивідуального захисту у такій кількості: 100 тис. медичних масок, 1200 захисних окулярів, 4,8 тис. захисних комбінезонів для лікарів.

Як повідомив генеральний директор ТОВ «Епіцентр К» Петро Михайлішин, всього у рамках програми допомоги медикам компанія передасть українським лікарям 2 млн медичних масок, 70 тис. захисних комбінезонів і 30 тис. окулярів. Рекомендації компанії щодо потреби регіонів надало Міністерство охорони здоров'я України.

Медичні працівники Харкова та області отримали партію благодійної допомоги від мережі «Епіцентр» для запобігання поширенню COVID-19, фото-1 Медичні працівники Харкова та області отримали партію благодійної допомоги від мережі «Епіцентр» для запобігання поширенню COVID-19, фото-2 Медичні працівники Харкова та області отримали партію благодійної допомоги від мережі «Епіцентр» для запобігання поширенню COVID-19, фото-3 Медичні працівники Харкова та області отримали партію благодійної допомоги від мережі «Епіцентр» для запобігання поширенню COVID-19, фото-4
Эпицентр ТЦ Епіцентр
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии