Прогресивні IT- компанії України: як їх розробки здатні реформувати економіку.

Прогресивні IT- компанії України: як їх розробки здатні реформувати економіку., Дубовый Виталий

На території України ринок програмування та ІТ-послуг розвивається досить стрімко. У Харкові, Одесі, Києві та інших великих містах з’являється все більше підприємств, здатних швидко та якісно вирішити будь-яке поставлене клієнтом завдання. Однак не всі компанії займаються тільки розробленням стандартного ПЗ і додатків. Деякі з них є інноваторами у сфері та націлені впроваджувати свої розробки у використання на державному рівні.

Одна з них — харківська IT-компанія Simcord. Серед клієнтів і користувачів компанія має репутацію надійного партнера. Розроблення програмного забезпечення та алгоритмів на базі технології блокчейн дозволяє компанії «Сімкорд» пропонувати клієнтам інноваційні продукти та якісні сервіси. Підприємство веде роботу в таких сферах:

  • розроблення систем прогнозування та інструментів для аналізу великих обсягів інформації (Big Data);
  • проектування та впровадження систем управління капіталом для організацій і приватних клієнтів;
  • упровадження блокчейн-технологій і розроблення алгоритмів досягнення консенсусу;
  • надання консультаційних послуг із інтеграції цифрових технологій у бізнес-процеси.

Основна спеціалізація фірми — проектування та впровадження високотехнологічних проектів для бізнесу, інтеграції блокчейн-технологій. Якість програмних продуктів відповідає кращим світовим зразкам.

Компанія «Сімкорд» постійно розвивається та намагається впроваджувати сучасні рішення. На початку 2019 року було оголошено про старт робіт із інтеграції в міжнародно-правове поле поняття «цифровий актив». Уже через шість місяців генеральний директор компанії Александр Кудь видав наукову роботу, присвячену поняттю цифрового активу в економіко-правовому аспекті, де він розкриває суть терміна та його значущість у сучасній інформаційній економіці. Наприкінці вересня 2019 року представники компанії взяли участь у міжнародному юридичному форумі разом із провідними експертами у сфері економіки та права. Також компанією проводяться тематичні брифінги та зустрічі, під час яких фахівці Сімкорда охоче діляться своїм баченням і напрацюваннями у сфері інформаційної економіки.

Протягом своєї діяльності компанія Simcord дотримувалася власної стратегії розвитку. Проектування та впровадження високотехнологічних проектів для бізнесу, інтеграція блокчейн-технологій — кінцева мета більшості проектів підприємства.

Постановка та реалізація завдань вимагають постійного коригування й адаптації під мінливі умови ринку. Інженери компанії працюють в умовах жорсткої конкуренції, фірма залишається затребуваною на ринку. Розвиток і відповідність вимогам кращих світових практик дозволяє компанії «Сімкорд» залишатися в ТОП рейтингу українських організацій, що працюють у цій сфері.

Simcord IT-компанія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(4 оценки)
Высокие оценки пользователей за Полезность
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии