В Харкові запрацював новий центр для здобуття сертифікації у сфері IT

В листопаді компанія SoftServe відкрила новий сертифікаційний центр в Харкові. Тут ІТ-фахівці зможуть здобути низку професійних сертифікацій, що є необхідною у технологічній сфері і є гарантією професіоналізму та підтвердженням знань.

В Харкові запрацював новий центр для здобуття сертифікації у сфері IT, фото-1

Сертифікаційний центр у Харкові став третім осередком SoftServe University в  Україні - інші два центри працюють у Львові та Дніпрі. Тут щороку проходять ІТ-сертифікацію понад 3000 ІТ-фахівців. Центр підтримує атестаційні програми глобальних провайдерів Pearson VUE та Kryterion та дозволяє зареєструватись всім охочим в зручні для них дати. 

Pearson VUE та Kryterion - це світові лідери в проведенні електронного тестування, які проводять сертифікаційні іспити з розробки програмного забезпечення, контролю якості, проектного менеджменту, бізнес-аналітики та інших напрямків.

У співпраці з Kryterion харківський сертифікаційний центр має можливість проводити тестування кандидатів від провідних вендорів IT-ринку, серед яких: Google, Salesforce, MuleSoft, AT*SQA, Apigee, Magento.

Pearson VUE проводить екзамени для  Microsoft, Oracle, Amazon, PMI, Cisco, BCS and iSQI (ISTQB Exams) та багатьох інших компаній. 

Перевагами центру є відсутність додаткових оплат та сервісного збору, гарна технічна підтримка та підтримка англомовних сертифікованих адміністраторів.

В Харкові запрацював новий центр для здобуття сертифікації у сфері IT, фото-2

“IT – дуже динамічна сфера. Нові технології запроваджують чи не щодня. Сертифікація важлива, адже дає можливість не випадати зі стрімкого потоку змін в кваліфікаціях, адекватно оцінювати свій рівень та можливості, вдосконалювати навички, відповідно до актуальних потреб”, - керівник сертифікаційного центру Марія Шаталова.

Адреса центру в Харкові: Офіс SoftServe - Харків 2, (4 поверх Business Center "Ave Plaza", кімната 406).

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии