Весело та цікаво для дітей - компанія Nestle впроваджує «Абетку харчування»

 26 листопада у Харківській загальноосвітній школі I-III ступенів відбувся відкритий урок з раціонального харчування.

Під час уроку дітлахи опинились у вигаданій країні правильного харчування, де відкрилось кафе під назвою «Вітаміни та мінерали». Учні 3-Б класу заздалегідь об’єднались у дві команди навколо головних героїв програми Питайлика та Смачнюлі.

Весело та цікаво для дітей - компанія Nestle впроваджує «Абетку харчування», фото-1

Діти ретельно готувалися до уроку. Напередодні учні виконали домашнє завдання. Вони пройшли тест про зернові продукти на сайті www.abetka-healthykids.com.ua/. Для цього школярі сканували QR-код и виконували тестове завдання разом з батьками. Учні запевнили свого вчителя, що труднощів із цим тестом у них не виникло і вони його пройшли з першого разу.

Після цього учні 3-Б класу провели мозковий штурм. Діти розповіли, що вони знають п’ять груп харчування, після чого перелічили кожну з них. Проте темою заняття стала саме група овочів, фруктів та ягід. Перед самим уроком школярі провели анкетування, завдяки якому вони з’ясували найулюбленіші в їх класі фрукти, овочі та ягоди. Також дітлахи підготували невеличкі довідники, за допомогою яких вони повідомили про корисність тих овочів та фруктів, котрі вони полюбляють трішечки менше або не люблять взагалі.

Далі школярі перейшли до практичної частини уроку, у якій вони поповнювали свої знання за допомогою зошиту «Абетка харчування». Саме завдяки ньому учні 3-Б класу дізналися: на які вітаміни і мінерали багаті різні продукти та чим небезпечна їх нестача; що захищає організм і всю травну систему від шкідливих збудників; які є найкорисніші фрукти та овочі для людського організму.

Весело та цікаво для дітей - компанія Nestle впроваджує «Абетку харчування», фото-2 Весело та цікаво для дітей - компанія Nestle впроваджує «Абетку харчування», фото-3 Весело та цікаво для дітей - компанія Nestle впроваджує «Абетку харчування», фото-4 Весело та цікаво для дітей - компанія Nestle впроваджує «Абетку харчування», фото-5 Весело та цікаво для дітей - компанія Nestle впроваджує «Абетку харчування», фото-6 Весело та цікаво для дітей - компанія Nestle впроваджує «Абетку харчування», фото-7 Весело та цікаво для дітей - компанія Nestle впроваджує «Абетку харчування», фото-8 Весело та цікаво для дітей - компанія Nestle впроваджує «Абетку харчування», фото-9 Весело та цікаво для дітей - компанія Nestle впроваджує «Абетку харчування», фото-10

Заняття проходило весело та цікаво для дітей. Вони з радістю виконували поставлені перед ними завдання, а також співали пісні, грали в ігри, відгадували загадки і плескали у долоні при кожній правильній відповіді. Також школярі скуштували фруктовий салат, який приготували їх батьки. Він містив більшість вітамінів, про які учні дізнались на цьому занятті.

Школярі в один голос запевнили, що навчання по «Абетці харчування» для них не є важким і зробили виносок, що тепер вони кожен день будуть вживати продукти, багаті на вітаміни та мінерали. Дітлахи також пообіцяли на подарованій їм квіточці-магнітику на холодильник записувати, що вони з’їли із групи фруктів, овочів и ягід протягом 21 дня. І саме через цей час учні 3-Б класу повинні прийти з цими магнітиками до школи і побачити, скільки у них буде вражень, захоплень і бажання поділитися відкриттями, які вони зробили за цей період.

Інформаційна довідка

Програма «Абетка харчування» входить до глобальної програми «Nestlé Здорові Діти» (Nestlé Healthy Kids), яка запроваджена в 84 країнах світу, а в Україні учасниками проєкту вже стали 1300 шкіл по всій країні та 330 000 школярів молодших класів (6-9 років). Програма має гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України». Детально про програму «Абетка харчування»: www.abetka-healthykids.com.ua або на сторінці в соціальній мережі Facebook.

Nestlé – найбільша компанія світу у сфері виробництва продуктів харчування і напоїв, яка представлена в 190 країнах, а 308 тисяч співробітників працюють для досягнення загальної цілі Nestlé – підвищувати якість життя і сприяти здоровому майбутньому. Nestlé пропонує широкий асортимент продуктів і послуг для сімей і домашніх улюбленців. Має більше 2000 торгових марок: від всесвітньо відомих брендів, таких як NESCAFÉ чи Nespresso до лідерів локальних ринків. Результати компанії обумовлені веденням стратегії раціонального харчування і здорового способу життя.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии