Олексій Кучер: «Президент довірив мені роботу на окрузі »

Перш ніж вирішувати глобальні питання у парламенті потрібно ретельно визначити потреби на місцях. Саме зустрічі із виборцями дають можливість народному депутату визначитися із напрямком діяльності в своєму окрузі. 

Майже на кожній зустрічі люди піднімають одне і те ж питання: «А чи буде новобраний депутат присутнім на окрузі?». Це наболіле питання, тому що до цього обирався депутат, який не з’являвся на окрузі, не вирішував питання людей». 

Команда нового президента це змінить. 

Олексій Кучер: «Президент довірив мені роботу на окрузі », фото-1 Олексій Кучер: «Президент довірив мені роботу на окрузі », фото-2 Олексій Кучер: «Президент довірив мені роботу на окрузі », фото-3 Олексій Кучер: «Президент довірив мені роботу на окрузі », фото-4 Олексій Кучер: «Президент довірив мені роботу на окрузі », фото-5 Олексій Кучер: «Президент довірив мені роботу на окрузі », фото-6

«Я відповідально заявляю, що ми змінимо систему спілкування між людьми і депутатами -  вже такого не буде. Депутат, який не працює, він просто буде відкликаний народом», - каже Олексій Кучер.

Але це далеко не єдина проблема. У селищах багато труднощів й законодавчого характеру.

«Кожен з ким я спілкувався намагався максимально висвітлити свої проблеми. І я розумію, шо багато проблем насправді не є сферою народного депутату, але все ж таки я спробую допомогти», - говорить майбутній депутат. 

На зустрічі ходять як молоді люди так і люди поважного віку. Одна бабуся, яка прагнула спілкування з кандидатом, але через погане самопочуття не змогла прийти, передала листа. 

«Я знайду час, та зі своїми відповідями прийду сам до неї у гості», - каже Олексій. 

За цей короткий термін Кучер намагається поспілкуватися с якомога більшою кількістю людей. Це і пересічні громадяни й ті, хто очолює громади, райради та міста на 179 окрузі. 

Такі зустрічі він планує проводити по усьому окрузі. Та не тільки перед виборами, а і після, адже це те що повинен родити насправді депутат – буди поруч з народом, а не десь далеко сидіти у кріслі.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии