Андрій Білецький в Харкові: Націоналісти не припинять боротьбу проти реваншу

В неділю 7 липня лідер Азовського Руху та кандидат в народні депутати по списку ВО Свобода Андрій Білецький відвідав рідне для нього місто Харків.

«Харків завжди був містом прогресивної наукової думки, містом інтелігенції та осередком громадянської активності країни. Нажаль нинішня влада в особі Кернеса та його посіпак намагаються нав’язати Харкову «рускомірний» порядок денний. Всі ці історії з Жуковим та інші світоглядні рецидиви Кернеса - не більше, ніж штучні провокації. Харків був і буде залишатися українським, а націоналісти будуть стояти на сторожі інтересів українців та не припинять боротьбу проти реваншу», - сказав Білецький відповідаючи на питання журналістів 7 липня.

Андрій Білецький в Харкові: Націоналісти не припинять боротьбу проти реваншу, фото-1

Під час перебування в Харкові Білецький разом з побратимом по «Азову» Костянтином Нємічєвим, що балотується до Верховної Ради по округу 170, взяв участь у відкритті сучасної спортивної кросфіт-зони, що відтепер безкоштовно буде працювати під відкритим небом для всіх харків’ян.

Андрій Білецький в Харкові: Націоналісти не припинять боротьбу проти реваншу, фото-2

«Ми завжди виступали на активний спосіб життя. Ми відкриваємо безкоштовні спортивні майданчики, щоб молодь мала змогу вільно реалізувати своє прагнення до розвитку в позитивному руслі», - сказав Нємічєв під час урочистої події.

«Щоб бути нацією переможців, варто займатися спортом. Спорт дає людині просте розуміння: якщо складно, то продовжуй йти до мети. Ти програєш лише тоді, коли припиниш намагання та опустиш руки», - додав Білецький, відкриваючи нову спортивну зону в Харкові.

Андрій Білецький в Харкові: Націоналісти не припинять боротьбу проти реваншу, фото-3 Андрій Білецький в Харкові: Націоналісти не припинять боротьбу проти реваншу, фото-4 Андрій Білецький в Харкові: Націоналісти не припинять боротьбу проти реваншу, фото-5 Андрій Білецький в Харкові: Націоналісти не припинять боротьбу проти реваншу, фото-6

Нагадаємо, Андрій Білецький балотується до Верховної Раді під №2 об’єднаного списку націоналістів, до якого увійшли ВО Свобода, Національний Корпус, Правий сектор та низка інших патріотичних політичних сил. Після парламентських виборів продовжиться процес подальшого об’єднання всіх націоналістичних сил під координацією Білецького. Анонсованим результатом такого об’єднання має стати створення нової єдиної політичної сили.

Вибори народних депутатів в Україні відбудуться 21 липня 2019 року.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии