Судячи з того, як швидко мода на програвачі вінілу https://muzline.ua/uk/prohravachi-vinilu/ з локально-елітарної перетворилася на масову, на нас чекає бум нових моделей від виробників, що уже зараз ухопили тенденцію. Незважаючи на те, що задача в програвача платівок всього одна, різновидів апаратів уже на сьогоднішній день чимало. В огляді від інтернет-магазину Музлайн розглянемо найпоширеніші та найпопулярніші, що користуються попитом на вітчизняному ринку. 

вініли купити

Широкий вибір для вузької аудиторії

Зрозуміло, що порівнювати аудиторії стримінгових платформ з аудиторією любителів вінілу трохи нерозумно, остання, очевидно набагато менша, але вона росте з року в рік. Аби задовольнити її смаки, бренди випускають програвачі в великій кількості форматів:

  • автоматичні;
  • напівавтоматичні;
  • з підсилювачем;
  • без підсилювача;
  • з вбудованою акустичною системою;
  • портативні;
  • стаціонарні;
  • діджейські;
  • преміум класу (для аудіофілів);
  • бюджетні початкового рівня. 

Всі вони розрізняються нюансами використання, а також, що важливо, якістю відтворення звуку, що залежить від звукознімача, преампів та інших технічних особливостей, що варто обговорювати з менеджером при покупці. 

Скільки коштує хороший програвач

Питання ціни на апарати стоїть гостро - перше, що привертає до себе увагу, це розбіжність у вартості найдешевших і найдорожчих моделей, що часом сягає тисяч доларів. Ця колосальна різниця викликає бурхливі дискусії, але далі дискусій справа не доходить, адже так чи інакше бренди виправдовують свою цінову політику прагненням гарантувати найвищу якість тим, хто шукає аудіофільського досвіду, і надати усі можливості слухати вініл тим, хто поки що не готовий вкладати аж надто багато ресурсів в нове хобі.

Як вибрати перший програвач вінілу 

Найцінніші якості будь-якого вінілового програвача, окрім, звичайно, якості звуку, є простота у використанні, компактність, надійність та гарантійний пакет, що надає бренд. За цими параметрами і треба вибирати перший апарат.

купити вініл

Як свідчить досвід фахівців інтернет-магазину Muzline, враховуючи всі ці фактори, а також вартість (що важливо), то погляд більшості покупців спиняється на тому, що можна було б назвати золотою серединою будь-якого асортименту. Це вінілові програвачі з вбудованим підсилювачем, напівавтоматичні, вартістю не більше п’яти сотень доларів. Бренди з іменем, як правило, надають непоганий гарантійний сервіс мінімум на один рік використання, але доволі висока якість техніки практично виключає необхідність ним скористатися.