Спортивна складова почекає.

Як стало відомо з повідомлень західноєвропейських ЗМІ, вісім футболістів з першої десяти найбільш високооплачуваних діючих професіоналів грають у країні, яка живе з експорту нафтопродуктів. Саудівська Аравія й раніше приваблювала багатьох виконавців можливістю підзаробити. Однак за останній рік кількість трансферів, які змогли собі дозволити клуби місцевої вищої ліги, б'є всі можливі показники.

А головне — тепер до Аравії переходять зовсім не тільки ті, чия кар'єра наближається до фінішу чи найкращі роки позаду. Там грають зірки першої величини! Про них і поговоримо.

А всім, хто не уявляє свого життя без виправданого ризику, варто звертатися до перевірених надавачів послуг. Платформа https://m.vbet.ua/uk/casino/slots — ідеальний путівник світом азарту.

Карім Бензема

Колишній нападник мадридського Реалу попрощався з найбільш титулованим клубом світу в червні. І вже встиг принести велику користь новому роботодавцю Іттіхаду. У складі діючого чемпіона Аравії Бензема забив уже три голи. В свої 35 Карім є одним з топових центрфорвардів світу, й тією людиною, яка кількома дотиками здатна перевернути хід матчу догори дригом. Француза зрозуміти можна — на клубному рівні він виграв усе, досяг і такої вершини, як «Золотий м’яч». А тому від можливості заробляти по 200 мільйонів євро на рік без необхідності витримувати величезний тиск у столиці Іспанії, він очікувано не відмовився.

Неймар

Майбутній найкращий бомбардир у історії збірної Бразилії розчаровує давно. Ще після його рішення прийняти пропозицію ПСЖ було схоже, що хлопця цікавить не можливість стати рівною величиною Мессі та Роналду, а варіант отримати більшу зарплатню. Тепер вже в 31 він опиняється в Аравії. Так, його Аль-Хіляль за підбором виконавців нині виглядає найбільш значущою силою в місцевому чемпіонаті. Пліч-о-пліч з Неймаром будуть грати Кулібалі, Невеш, Милинкович-Савич та співвітчизник Малком. Солідна компанія. Та й 100 мільйонів на рік на дорозі не валяються. Однак у вічності футболу він назавжди залишиться тим, хто лиш здавався, а не був.

Садіо Мане

Ще якийсь рік тому сенегалець будував сміливі плани після переїзду в Мюнхен. У Баварії він мав стати новим лідером, наступником Левандовски. Однак на практиці вояж у Бундеслігу приніс велику порцію невдоволення і роботодавцю, і робітнику. Мане не зумів призвичаїтися до німецького футболу й порядків у таборі інших «червоних», і сім голів у 25-ти матчах — красномовний показник провалу. Втім, коли в 31 рік у ранзі одного з найкращих нападників світу ти вирішуєш переїхати в екзотичний чемпіонат, очевидно, що футбол у тебе вже не на першому плані. Проблеми з мотивацією в Мане були помітні ще в останньому сезоні в Ліверпулі. Мабуть, 40 мільйонів євро щорічного заробітку у складі Ан-Насра мають розвіяти тугу Садіо за часами, коли він дійсно був Футболістом.

Кріштіану Роналду

П’ятиразовий володар «Золотого м'яча» — одноклубник Мане, проте в Ер-Ріяді живе вже більш ніж півроку. За цей час CR7 став об'єктом великої критики, коли команда після його приходу втратила перше місце в чемпіонаті, а Роналду традиційно був помічений у кількох скандалах. Однак на минулому тижні Кріштіану «відпрацював» усі закиди в свою сторону. Ан-Наср з ним на чолі став переможцем азійської Ліги чемпіонів. Та за такий результат 200 мільйонів євро на рік зарплатні португальцю для аравійців — точно не гроші!