Сьогодні все більше батьків приймають рішення про навчання дитини в приватній школі. Здебільшого це пов’язано з тим, що в державних закладах акцент здебільшого робиться на оцінки, а не на рівень знань. Також, молоді та перспективні вчителі, які опанували сучасні методи викладання навчального матеріалу, віддають перевагу приватним школам, де можна не тільки забезпечити себе фінансово, а й зрости, як професіонал. Для дітей, що ростуть в цифровому середовищі, спілкування та навчання з такими вчителями проходить у цікавій та розважальній формі. Приватна школа – це реальний шанс дати дитині гідний фундамент знань.

Особливості приватної школи

Головню особливістю приватних шкіл вважається обрана філософія, яка спрямована здебільшого на виховання справжніх лідерів, впевнених в собі та в своїх силах особистостях. З урахуванням цих цілей формується освітній процес, що включає вивчення не тільки базових предметів, а й таких специфічних напрямків, як робототехніка, програмування, основи менеджменту та біотехнології. Завдяки такому підходу, стіни школи залишають яскраві, впевненні в собі особистості з якісною освітою.

Також, серед важливих акцентів, що розставляються приватними освітніми закладами стає питання безпеки. На територію учні потрапляють завдяки перепусткам. Класи та інші навчальні приміщення обладнаються згідно з вимогами та стандартами безпеки, санітарними нормами. Батьки можуть бути цілком спокійні за свою дитину, адже все, що оточую їх дитину на протязі учбового дня направлене на забезпечення спокою та комфорту.

Головні переваги навчання в приватній школі

До головних переваг навчання у приватних школах, на кшталт https://www.fsot.com.ua/ можна віднести:

  • індивідуальний підхід – в класах не більше 15 учнів, що дає вчителю можливість приділити увагу кожному без винятку
  • якісне харчування – меню з урахуванням вимог щодо добового балансу Б/Ж/В/К дітей залежно від віку, меню для дітей схильних до алергічних реакцій
  • високий рівень дисципліни – контроль та виховання на високому рівні, завдяки обмеженій кількості дітей у класі
  • альтернативне навчання – замість звичних та нудних контрольних робіт/зрізів знань діти виконують індивідуальні проекти, захищають практичні роботи, працюють над створенням власних розробок з робо техніки чи програмування.

В http://fsot.com.ua багато уваги приділяється саме розвитку критичного мислення, здатності до прояву ініціативи, оцінки та аналізу інформації, вираження своїх підприємницьких навичок. Завдяки такому сучасному та різнобічному підходу до навчання, дитина не тільки отримує вагомий багаж знань, а у навчається у власне задоволення.