Від якості водовідвідної системи залежить комфорт користування усією сантехнікою. Навіть найсучасніша модель душової панелі не принесе задоволення, якщо вода погано стікатиме, застоюватиметься та створюватиме неприємний запах. Для ефективного водовідведення у душових зонах використовують трапи компанії Hansgrohe (дивіться за посиланням) з високою пропускною здатністю.
Зливний трап складається із дренажного каналу прямокутної форми, що закритий декоративною решіткою. Це пластикова конструкція з ніжками, які регулюються, а також виходом для труби водовідведення. Трап встановлюють у душовій зоні так, щоби декоративна решітка була у рівень з плиткою. Система зливу знаходиться у підлозі, а решітка легко знімається для обслуговування. Вона виглядає дуже лаконічно, та прекрасно вписується в інтер'єр.
У порівняні з круглими сифонами, трапи Hansgrohe мають декілька переваг:
-
Забезпечують набагато більшу пропускну здатність;
-
Встановлюються в будь-якому місці без необхідності купувати піддон;
-
Мають надійні гідрозатвори (сухі або вологі);
-
Мають сотні варіантів дизайну решітки, тому стильно виглядають.
Якими бувають трапи?
За формою зливні канали бувають квадратними, прямокутними, кутовими, а також п-подібними. Більшість виробників виготовляють лінійні канали, довжиною від 30 до 150 см. Чим довший лоток, тим більше води він здатен прийняти та відвести в каналізацію. Існують універсальні моделі, довжину яких можна змінювати в залежності від інтенсивності роботи душової системи.
Найбільш продуктивними є кутові та п-подібні лотки Hansgrohe. Їх встановлюють по периметру душової зони, або біля стіни. Така система здатна відвести воду з найпотужніших панелей, де одночасно вмикається верхня лійка та система гідромасажу. Частіше за все кутові трапи закриваються мінімалістичними решітками у тон плитки, тому виглядають вони як тоненька щілинка у підлозі.
Як обрати душовий трап?
Головна умова ефективності водовідвідної системи: пропускна здатність зливного каналу має бути більшою за продуктивність душу. Щоб обрати надійний лоток, достатньо порівняти ці характеристики. Для душу з ручною, або невеликою стаціонарною лійкою достатньо точкового трапу з решіткою. Для душових систем з гідромасажем та декількома режимами випуску варто обрати лотки з більшою пропускною здатністю та площею забору води.
Аби уникнути неприємного запаху у санвузлі, звертайте увагу на вид гідрозатвору. Сухі рекомендують власникам квартир, які по декілька днів не бувають вдома. Водяні гідрозатвори краще працюють у санвузлах, якими користуються щодня. Проте вони пересихають, якщо по системі не проходить вода декілька днів. В останню чергу слід зважати на дизайн та оформлення решітки.