Дослідження ринку показали, що вітчизняні компанії все частіше обирають для меблевого облаштування вироби з металу. Ще недавно поширювалася тенденція до здешевлення матеріалів для економії бюджету, але сьогодні якість стала першорядним критерієм при виборі меблів. Ситуація така, що багато вітчизняних виробників не здатні конкурувати з європейськими аналогами в надійності. УХЛ-МАШ https://uhl-mash.ua/ має понад 20 років досвіду і сучасні технічні розробки, які дозволили досягти визначної якості. Компанія виготовляє металеві меблі з 1994 року, пропонуючи асортимент в дев'яти основних категоріях. Наші ціни нижчі більшості виробників, а якість гідно оцінили європейські колеги.

Чому наша компанія варта уваги?

УХЛ-МАШ стартувала на вітчизняному ринку як машинобудівний завод. Дослідивши тенденції й наростивши технологічну базу, була проведена реорганізація у виробництво металевих меблів. Кількість замовлень активно зростала, тому в 2003 році було відкрито дочірнє підприємство ТОВ «Металеві меблі», що значно оптимізувало виробництво. Компанії працюють на загальній площі 16000 м2 за участю 350 фахівців високого класу. Вироби виготовляються в зварному і розбірному форматі: перший варіант більш жорсткий і стійкий, але другий оптимальний для багаторазового складання. Асортимент УХЛ-МАШ виготовляється у державному стандарті якості ДСТУ ISO 9001: 2009. Продукція сертифікована згідно УкрЦСМС №UA.C.188-16.

Характеристики меблів з металу:

        тривалий термін служби;

        мінімальні вимоги догляду;

        міцна до пошкоджень поверхня;

        відсутність гострих країв і виступаючих деталей;

        широкий вибір додаткової комплектації;

        виразний зовнішній вигляд, що підкреслює інтер'єр;

        надійні кріплення і стійке до розхитування збирання.

Асортимент металевих меблів включає випуск різнотипної продукції для складів, торгових приміщень, офісів, заводів і лабораторій. Це універсальне рішення для промислових завдань і домашнього користування. Металу характерна висока стійкість до зносу, тому при базовому догляді він прослужить протягом багатьох років. Меблі виробництва УХЛ-МАШ можуть встановлюватися в будь-якому приміщенні, вони відповідають санітарним вимогам. Елементи конструкції відповідають функціональним завданням діяльності, а виріб займає мінімум місця в приміщенні. Компанія є лідером галузі (премія 2012 року), частий учасник меблевих форумів та конкурсу SIA «Кращий експортер року». Ми отримали високі оцінки у міжнародній виставці «EIA», «Автотехсервіс» та виставці «Автосервіс СТО».

Технологічні рішення і новації

Компанія УХЛ-МАШ https://uhl-mash.ua/ використовує сучасні технічні можливості та багаторічний досвід. Ми є власником італійського обладнання Salvagnini, яке використовується для професійної згинання металу. Зварювальний комплекс Fronius-Kavasaki – це роботизоване прецезіонне обладнання, що забезпечує надійне скріплення листів сталі. Для точного різання застосовується лазерна установка високої продуктивності. Оскільки метал чутливий до впливу вологи, температурних і атмосферних змін, він покривається полімерно-порошковою фарбою. Використовуємо європейські суміші GEMA, Srhoder, АMADA та інших постачальників, які наносяться на очищений метал і висушуються при температурі 200 °C. Це забезпечує поверхні антикорозійними властивостями й тривалим захистом від зносу.

Пропонуємо асортимент популярних категорій:

        шафи у роздягальні для зберігання одягу;

        стелажі поличного типу;

        комутаційна шафа та стійки;

        промислове обладнання і верстати;

        абонентські шафи для кореспонденції;

        дерев'яні та пластикові лавочки;

        меблі для офісу та архіву компанії;

        зламостійкі та вогнетривкі сейфи;

        лабораторне обладнання та меблі для клінік;

        вироби з екологічної нержавіючої сталі;

        пластикові контейнери https://uhl-mash.ua/products/plastikova_tara_yashchiki_konteyneri_piddoni/ Sembol – турецька якість;

        професійні хлібопічки.

 

Обладнання тестується перед продажом, поширюється оригінальна гарантія. При відсутності конкретного товару на сайті або в магазині, можливе виготовлення індивідуального зразка. Для складування використовується власний склад, продукція упаковується палетообмотувачами, тому захищена від випадкових пошкоджень. Виробництво завжди готове до відправлення товару завдяки системі «Pallet Drive – in system». При надходженні замовлення, він швидко завантажується в автомобіль, і слідує за складеним логістами маршруту. Ми вказуємо час прибуття, тому виключаються запізнення і зрив термінів. Для отримання детальної інформації, зв'яжіться з менеджером, він запропонує кращий варіант товару з урахуванням вашого бюджету.