Один обгін - дві смерті: поліція шукає свідків моторошної ДТП на Харківщині

На Харківщині сталася смертельна ДТП. 

У місті Зміїв на Чугуївщині сталася важка дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинули двоє людей. Про це повідомили у поліції Харківської області. 

Поліція встановлює всі обставини трагедії та просить очевидців надати інформацію, кажуть вони.

Обставини аварії 

ДТП трапилася 24 травня близько 12:30 на вулиці Широнінців у місті Зміїв. За попередніми даними, водій Mazda CX-7, виконуючи обгін, виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з автомобілем BMW X1, який у цей момент повертав ліворуч. Після удару Mazda втратила керування, виїхала з дороги та врізалася в дерево.

Наслідки аварії

У результаті зіткнення 40-річна пасажирка Mazda загинула на місці, 41-річного водія цього ж автомобіля з тілесними ушкодженнями доставили до лікарні, але там чоловік помер. 45-річний пасажир отримав травми, але від госпіталізації відмовився

Також попередньо встановлено, що водій Mazda перебував у стані алкогольного сп’яніння, додають у поліції.

Поліція шукає свідків

Правоохоронці затримали водія BMW у порядку ст. 208 КПК України. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286 КК України — порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель людей. Слідчі просять очевидців ДТП допомогти встановити повну картину події. Інформацію можна надати до відділу розслідування злочинів у сфері транспорту ГУНП у Харківській області за адресою:

  • місто Харків, вулиця Миколи Хвильового, 22.

Нагадаємо, на Харківщині позашляховик влетів в дерево.