Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали місто Харків і 4 населені пункти Харківської області.
Постраждало 5 людей. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.
Внаслідок обстрілу в Харків медичну допомогу отримали 58-річний і 54-річний чоловіки та 60-річна Жінка, розповідає він.
Ворог активно застосовував по Харківщині різні види озброєння:
- 5 БпЛА типу «Герань-2»;
- 4 fpv-дрони;
- 7 БпЛА (тип встановлюється).
Пошкоджено та зруйновано обʼєкти цивільної інфраструктури:
- у місті Харків пошкоджено транспортне підприємство, скління вікон 15 багатоквартирних та 5 приватних житлових будинків, 10 автомобілів;
- у Богодухівському районі пошкоджено приватний будинок (селище Золочів);
- у Куп’янському районі пошкоджено 2 приватні будинки (село Заміст);
- в Ізюмському районі пошкоджено приватний будинок (селище Борова);
- у Чугуївському районі пошкоджено автомобіль (село Білий Колодязь).
Транзитний евакуаційний пункт у Лозовій за добу прийняв 174 людини. Залишилися 37 людей. Всього від початку роботи в Пункті зареєстровано 11 918 людей.
Упродовж минулої доби зафіксовано 226 бойових зіткнень.
На Південно-Слобожанському напрямку відбулося 18 бойових зіткнень у районах Вовчанська, Синельникового та у бік Дворічанського й Григорівни. На Куп’янському напрямку за добу зафіксовано дев’ять атак окупантів. Сили оборони відбили штурмові дії противника у бік Петропавлівки, Піщаного та Богуславки.