У наступному тижні Харків зустріне чергову хвилю літньої спеки, з можливими грозами наприкінці періоду
Переважно спекотно та сонячно, з температурами вдень від +30 до +33 °C і нічними «манівцями» +17–22 °C. Такі умови будуть протягом наступного тижня, повідомили в Харківському регіональному гідрометеоцентрі. .
Атмосферні фронти та зміни
Опади ймовірні ввечері 18 липня та неділю, 20 липня, коли активний холодний атмосферний фронт може викликати як локальні, так і регіональні грози.
У другій половині тижня очікуються теплі повітряні маси, що зумовлять підвищення вологості і тиск на +33 °C, котрий у поєднанні з можливими буревіями може призвести до сплесків гідрометеоумов.
Відома українська синопткиня Наталка Діденко попереджає, що в третій декаді липня очікується неймовірна спека, але це попередній прогноз.
Щоденний огляд
14–16 липня: Сонце у серпанку, значення температур високі. Повітря злегка затримано в серпанку — це ознака легенів вершинних фронтів, над якими формується стабільний атмосфери шар. У ці день опади виключено, загроза сонячного удару — висока.
17 липня: Максимальна денна температура до +31 °C, мінімальний рівень опадів, але попередні серпанкові сліди атмосферної турбулентності.
18 липня: Потенційний штормовий день — залежно від шляху фронту можливі грозові розряди, поривчастий вітер і локальні зливи. Ночі залишаються теплими (+22 °C).
19 липня: Відновлення сонячної погоди, але атмосфера перебуває в стані очікування нових фронтових впливів, тож можливі дрібні хмари.
20 липня: Знову ймовірність невеликих гроз, фронтовий вплив ще можливий, хоча температура знижується до +30 °C.
Рекомендації
Користуйтеся сонцезахисними засобами, пийте достатньо води.